Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 12009
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Premiera nowego sezonu

Wiosną w "Pierwszej miłości" będzie się działo! Jak zmienili się bohaterowie? Kto dołączył do obsady? Co wydarzy się w serialu od marca? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

Aneta Zając to "weteranka" serialu. W Marysię wciela się od 2004 roku. Od niedawna aktorka mierzy się z podwójną rolą, gra bowiem także bliźniaczkę Domańskiej.

Reklama

"Gdy byłam na studiach, chciałam iść w stronę teatru. Na trzecim roku pojawiła się możliwość zagrania w serialu. Pamiętam, jak w czasie kręcenia, drugi reżyser powiedział: 'Zobaczycie, to będzie hit, będziecie rozpoznawani na ulicy, to praca na długie lata'. Wtedy trudno mi było w to uwierzyć. A tu minęło tyle lat i nadal kręcimy, a widzowie chcą nas oglądać" - mówiła w wywiadzie dla magazynu "Flesz".

Zobaczcie, jak zmieniła się aktorka na przestrzeni lat!

Przekaż 1% na Fundację Polsat rozliczając PIT TUTAJ

A co czeka bohaterkę Anety Zając wiosną?

Marysia powoli wraca do normalności

Po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego Marysia z pomocą Michała (Wojtek Błach) próbuje odzyskać Julkę, którą podstępem zabrał Edward (Marek Siudym), biologiczny ojciec Domańskiej.

W odzyskanie siostrzenicy angażuje się też Dominika, planując jednocześnie zemstę na Edwardzie. Zamiary złej siostry nie podobają się Marysi, co doprowadza do kłótni. Dominika znika z życia siostry, czym wywołuje smutek Domańskiej.

Po powrocie Julki do domu, Marysia dowiaduje się, że jej siostra jest w areszcie. Nadchodzi czas spłaty długów. Kobieta szuka sposobu, jak pomóc siostrze w ucieczce z więzienia. Pomaga jej Michał. Czy działania Domańskich przyniosą zamierzony skutek?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje