Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8830
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Podwójna randka na stoku

Natan (Krzysztof Kwiatkowski) namówi Sabinę (Urszula Dębska) na wyjazd tylko we dwoje. Na narty...


Reklama


W 2054. odc. Karol (Karol Strasburger) poprosi przyszłego zięcia, by zabrał jego córkę na romantyczny wyjazd w góry. Pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę. Sabina nie będzie posiadała się ze szczęścia. Wybiorą Czarną Górę w Sudetach.

Na miejscu jednak okaże się, że nie są sami. W 2055. odc. zauważą na stoku znajomą twarz. Okaże się, że w charakterze instruktorki jazdy zatrudniła się... Luiza (Klaudia Halejcio).

Sabina dojdzie do wniosku, że o tym odkryciu powinna powiadomić "Miksera" (Błażej Michalski). Chłopak jeszcze tego samego dnia zjawi się w ich ośrodku narciarskim. Uda mu się zrobić dziewczynie niespodziankę. 

Przy okazji poprosi ją o kilka lekcji jazdy. Podczas jednej z nich wyzna instruktorce, że ją kocha! A Sabina i Natan zyskają czas dla siebie...

Odcinki w marcu

Na początku stycznia aktorzy wraz z ekipą filmową wyjechali na kilka dni do Czarnej Góry w Stroniu Śląskim. Zrealizowali tam odcinki 2055-2058, które zostaną wyemitowane w marcu. Zdjęcia kręcono na terenie ośrodka narciarskiego, w apartamentach oraz na wieży widokowej na szczycie góry.

msob

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje