Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10739
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Piotr wyzna miłość Sabinie!

Już 28 kwietnia, w 1890. odcinku "Pierwszej miłości" czeka nas zaskakujący zwrot akcji. Piotr (Rafał Mohr) wyzna miłość Sabinie! Co ona z tym zrobi? Ulegnie Piotrowi, czy wybierze jednak Natana?


Reklama

Piotr to "alter ego" zmarłego w dramatycznych okolicznościach Igora. Kiedy Agata wpadła na niego w saloniku prasowym (odc. 1844, emisja 24 lutego) przez chwilę przebiegło jej przez myśl, że Igor wciąż żyje. A wszystko dlatego, że mężczyzna, którego zobaczyła między półkami z prasą był tak bardzo podobny do Igora.

Nieżyjący mąż Sabiny był złym człowiekiem. Jego agresywne zachowania doprowadziły do tragedii - poronienia Sabiny z powodu pobicia. Pół roku po wypadku, w którym zginął Igor, ktoś łudząco podobny do niego pojawia się we Wrocławiu...

Agata postanowiła, że koniecznie musi tego mężczyznę zobaczyć jej siostra Sabina. Była ciekawa, jaka będzie jej reakcja. Sposobem zwabiła ją do saloniku prasowego w nadziei, że znów go spotkają. Tak się stało!

Przypadkowe spotkanie zrobiło na Sabinie tak ogromne wrażenie, że nie mogła przestać o nim myśleć. Za każdym razem, kiedy przypominała sobie jego postać (a robi to podświadomie cały czas), serce zaczynało jej mocniej bić. Ma jednak wątpliwości czy powinna dzielić się swoimi refleksjami z Agatą lub Natanem.

Siostra jednak sama zauważa zmianę jej zachowania, co tylko utwierdza ją w przekonaniu, że wszystko idzie zgodnie z jej planem. Sabina sama zaczyna prowokować spotkania z Piotrem.

Kiedy po raz kolejny Sabina spotyka się z Piotrem, ten zaskakuje ją niezwykłym  wyznaniem. Przyznaje, że od dawna jest w niej zakochany i że nie może o niej zapomnieć. Wie jednak, że to co jest między nią i Natanem (szczególnie po tym, kiedy Natan uratował ją z płonącego domu, w którym groziła jej śmierć) jest zbyt silne by z tego zrezygnowała.

Czy Sabina ulegnie Piotrowi? Czy wybierze jednak (lojalnie) Natana? Odpowiedź już 28 kwietnia w 1890. odcinku!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje