Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9130
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Opętani zazdrością

Czy świeżo upieczeni małżonkowie przetrwają pierwszy poważny kryzys w ich związku?


Reklama

Przypomnijmy, Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) kilka tygodni temu wzięli ślub. Od tego czasu ich życie było sielanką. Kulczycki sprezentował jej lokal, w którym otworzyła klub fitness. Wkrótce jednak nowy biznes Żukowskiej stanie się przyczyną poważnego kryzysu w ich małżeństwie. A konkretnie - ludzie, którzy w nim pracują. Czy Kindze i Arturowi uda się zwycięsko przejść tę próbę?

Podejrzliwość

Wszystko zacznie się w 2175. odcinku, kiedy to do Wrocławia wróci Adam (Marcin Krajewski), były ukochany Kingi. Mężczyzna dostanie pracę w Kings Fitness, gdzie poprowadzi zajęcia. Jego powrót zaniepokoi Artura.

Dlaczego? Bo w międzyczasie Bartek (Rafał Kwietniewski) przyjedzie do miasta na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas spotkania z Kulczyckim wyzna, że chciałby dać sobie i Emilce (Anna Ilczuk) jeszcze jedną szansę. Próba zakończy się fiaskiem, a lekarz zacznie dzielić się z przyjacielem swymi ponurymi rozważaniami na temat niewierności kobiet.

W ten sposób rozbudzi w Kulczyckim nieufność względem swojej żony. Zacznie się jej bardzo bacznie przyglądać, co wcale go nie uspokoi, a... tylko sprawi, że stanie się coraz bardziej zazdrosny. Dojdzie nawet do tego, że Artur spędzi noc na kanapie w klubie, by mieć kontrolę nad żoną. Kinga domyśli się, że ukochany podejrzewa ją o zdradę. Niestety jej prośby, by przestał się martwić, w niczym nie pomogą.

Ty mnie zdradzasz?

Z czasem sytuacja stanie się jeszcze bardziej napięta. Co zabawne, Artur zapisze się nawet na lekcje tańca na rurze do Luizy (Klaudia Halejcio), by mieć żonę na oku. Jego działanie przyniesie odwrotny skutek. Nieufność udzieli się również Kindze, której uwadze nie ujdą kontakty męża z piękną instruktorką i... sama zacznie podejrzewać go o zdradę.

A już ostateczną kulminacją małżeńskiego pojedynku na oskarżenia będzie pojawienie się w życiu Żukowskiej uduchowionego jogina (Przemysław Bluszcz), którego obecności Artur nie będzie w stanie zdzierżyć. Czy szykuje się dramatyczne rozstanie?

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Zienkiewicz | Łukasz Płoszajski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje