Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14397
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Oliwka chce przerwać ślub Oskara i Kaliny. Karol dowiaduje się o romansie żony i trafia do szpitala

“Pierwsza miłość” to serial, który niezmiennie od 2004 roku podbija serca telewidzów. Po tylu latach od rozpoczęcia emisji nowe epizody wciąż zachwycają swoją niebanalną fabułą i trzymają w napięciu do końca. Co zdarzy się w nadchodzącym tygodniu? Przedstawiamy streszczenie odcinków 3837, 3838, 3839, 3840, 3841 “Pierwszej miłości”.

Serial "Pierwsza miłość" opowiada o Marysi, która będąc nastolatką, postanowiła wyjechać do wielkiego miasta, aby realizować marzenia. Po latach udało się jej zostać cenioną lekarką. Otaczają ją wspaniali ludzie jak córka Julka, wierne przyjaciółki czy narzeczony. Produkcja pokazuje codzienne życie bohaterów, które nie zawsze jest tak kolorowe, jakby tego chcieli.

“Pierwsza miłość” odc. 3837. Streszczenie

Oskar wraz z Kaliną ogładzają, że mają już wybrany termin ślubu. Szczęśliwi młodzi są pewni, że nikt i nic nie zepsuje nadchodzących planów. Oliwka stara się przekonać Krystiana, że pobyt w areszcie ją zmienił na lepsze. Twierdzi, że przeprosi Kalinę i Oskara za to, co zrobiła. Jednakże, gdy dowiaduje się, że para chce się pobrać, jej zachowanie całkowicie się zmienia i planuje pokrzyżować ich plany na dobre.

Reklama

Jolka zaczyna rodzić. Fabian i Miki zabierają kobietę do szpitala, a tym samym zostawiają w Barbarinie Karola i jego niedoszłego kontrahenta. Mężczyzna jest wściekły. Anka wciąż jest szantażowana filmikiem. Stara się robić dobrą minę do złej gry, ale już nie może tego ukrywać przed bliskimi. Szantażyści, Damian i Konrad przychodzą do niej do domu.

“Pierwsza miłość” odc. 3838. Streszczenie

Rozprawa mająca rozstrzygnąć adopcję Lusi przez Lucynkę i Maurycego w końcu odbywa się. Para myśli, że została już prosta droga do życia z dziewczynką. Okazuje się natomiast, że w tej sprawie ma zeznawać Halinka, która chowa do nich urazę.

Damian i Konrad po przyjściu do Ani mają okazję porozmawiać z Laurą. Starają się zrobić wszystko, aby spotkać się z Anką, tak jak wcześniej to zaplanowali. Biały ma już pewność, że został zdradzony. Decyduje się na odejście od dziewczyny.

Artur coraz lepiej i coraz pewniej czuje się w gospodarstwie w Wadlewie. Choć zdobywa tu nowe, wartościowe znajomości, to wciąż chce dbać o przyjaźń z Kulasem i Olkiem. Wioletka za to chciałaby znów się z nim spotykać. Zbiera się na odwagę i zaprasza go na randkę.

“Pierwsza miłość” odc. 3839. Streszczenie

Zamiast Ani u Damiana i Konrada zjawia się Julita. Choć są zdziwieni, to ostatecznie zgadzają się na jej udział w zamian za Ankę. Dziewczyna jeszcze nie wie, jaki plan mają mężczyźni i co są w stanie zrobić.

Nikodem dostaje przeprosiny od Julki. Chce, żeby dziewczyna mogła naprawić swój błąd i proponuje jej wyjazd z ekipą do domku nad jeziorem. Dziewczynie zależy na zaufaniu influencera. Będzie się to za to wiązać z postawieniem się matce.

Brian i Sandra pomagają przy ślubie Kaliny i Oskara. Sandra przygotowuje dla nich specjalną niespodziankę. U Wekslera pojawia się Oliwka, która za wszelką cenę chce zniszczyć ceremonię pary młodej.

“Pierwsza miłość” odc. 3840. Streszczenie

Julka zaginęła. Marysia i Kacper od razu przystępują do poszukiwań dziewczyny. W trakcie "śledztwa" mają okazję porozmawiać z dziewczyną, z którą kiedyś spotykał się Nikodem. Ta wymiana zdań daje im do zrozumienia, że Julka może być w ogromnym niebezpieczeństwie.

Karol zaskakuje Ewę i organizuje dla niej tygodniowe wakacje na Seszelach. Kobieta w końcu decyduje się zerwać romans z Michałem, aby nie ryzykować relacji z Karolem. Wtedy pojawia się Grażyna i w rozmowie wspomina o monitoringu, który zamontowała w swoim mieszkaniu. Ewa wpada w panikę. Zdaje sobie sprawę, że każde z kochanków będzie musiało ponieść konsekwencje.

Do Oskara przyjeżdża Alan. Przyjechał na jego ślub, ale wciąż siedzą w nim sytuacje z przeszłości. Proponuje starszemu bratu pójście na siłownię i sparing bokserski. To, w jakim stanie wrócił przyszły pan młody, przeraża Kalinę.

“Pierwsza miłość” odc. 3841. Streszczenie

Grażyna odkrywa romans Ewy z Michałem. Jest zawiedziona i czuje się zdradzona, gdyż przyjaciółka nic jej nie powiedziała. Wściekła kobieta planuje o wszystkim powiedzieć Karolowi, więc udaje się do jego firmy. Tam spotyka Michała, którego bez skrupułów uderza w twarz.

Gdy Karol dowiaduje się prawdy o żonie, słabnie i trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają udar. Ewa słysząc o tej dramatycznej sytuacji, od razu pojawia się w szpitalu, gdzie spotyka Grażynę.

“Pierwsza miłość” odc. 3837-3841. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Pierwsza miłość" można oglądać na antenie Polsatu. Epizody niezmiennie wyświetlane są codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Każdy z nich trwa około 33 minuty. Odcinki 3837, 3838, 3839, 3840, 3841 "Pierwszej miłości" obejrzymy konkretnie:

Odcinek 3837 - poniedziałek 17 czerwca o godzinie 18:00 na Polsacie;

Odcinek 3838 - wtorek 18 czerwca o godzinie 18:00 na Polsacie;

Odcinek 3839 - środa 19 czerwca o godzinie 18:00 na Polsacie;

Odcinek 3840 - czwartek 20 czerwca o godzinie 18:00 na Polsacie;

Odcinek 3841 - piątek 21 czerwca o godzinie 18:00 na Polsacie.

Poprzednie odcinki serialu można obejrzeć na platformie Polsat Go. Po więcej informacji i newsów dotyczących seriali i kulis ich powstawania zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Polsat Go | streszczenie odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy