Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14323
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość" nie przestaje zaskakiwać: Porwania i skandale w najnowszych odcinkach

W odcinkach 3806 i 3807 serialu “Pierwsza miłość” zaczną się problemy wychowawcze z ułożoną do tej pory Julką. Dziewczyna okłamie matkę, a ta zacznie się martwić związkiem córki ze starszym i znanym infulenserem. Krystian tymczasem wyląduje w więzieniu. Czy to będzie dla Kaliny szansą na wyjście na wolność? Do tego wszystkiego Norberta ktoś porwie. Jak przyjmą to Emilka i Bartek? Wszystkiego dowiecie się ze streszczeń obu odcinków.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

"Pierwsza miłość" to polski serial, który od 20 lat oglądamy w telewizji Polsat. Wszystko zaczęło się od przybycia młodziutkiej Marysi Domańskiej na studia do Wrocławia i jej miłości do Pawła. Dziś Marysia jes wziętym lekarzem, pracuje w renomowanej klinice, doczekała się z Michałem córki Julii, a jej nową miłością jest Kacper, cierpiący na zaniki pamięci. Fabuła produkcji obejmuje też losy przyjaciółek Domańskiej - Marty, Emilki i Kingi, oraz ich rodzin. Akcja serialu rozgrywa się we Wrocławiu i w pobliskim Wadlewie. Poniżej prezentujemy krótkie streszczenia odcinków 3806 i 3807 "Pierwszej miłości".

Reklama

"Pierwsza miłość: streszczenie odcinka 3806 

Główną bohaterką streszczenia odcinka 3806 "Pierwszej miłości" okazuje się Julka, córka Marysi i Michała. Dziewczyna zaczęła się spotykać ze znanym influenserem, Nikodemem. Chłopak jest od niej starszy i ma wiele fanek, jednak Julia jest nim zafascynowana. Ten związek niepokoi Marysię, która wolałaby, aby córka spotykała się z kimś w swoim wieku i ze swojego środowiska. Zabrania więc Julce spotkań z Nikodemem. Nie docenia jednak determinacji córki, która ucieka ze szkoły, by spotkać się ze swoim idolem. Domańska straci kontakt z córką, będzie odchodziła od zmysłów, zamartwiając się o nią. Emilka chce wesprzeć Marysię w tych trudnych chwilach, więc zostawia Norberta pod opieką dziadka i udaje się do Wrocławia. Wkrótce gorzko tego pożałuje.  

Tymczasem Kalina wciąż przebywa w więzieniu i bardzo źle to znosi. Sandra chce pomóc Oskarowi wyciągnąć dziewczynę na wolność. Z kolei Kalina dowiaduje się, że jej prawnik zrezygnował, co doprowadza ją do rozpaczy. Bardzo tęskni za córką. Jak się okazuje, również mała Marlenka tęskni za mamą, co daje się coraz bardziej we znaki jej ojcu, Krystianowi. Dziewczynka stanowczo domaga się powrotu do Kaliny. Czy jej błagania sprawią, że Krystian zacznie patrzeć na sprawę opieki nad córką z innej perspektywy? 

 

"Pierwsza miłość" : streszczenie odcinka 3807 

Krystian coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że odcięcie Marlenki od matki nie było dobrym pomysłem. Zaczynają go dręczyć wyrzuty sumienia. Wie, że Kalina siedzi w więzieniu niewinnie, bo nielegalne substancje podrzuciła jej Oliwka, chcąc ułatwić życie Krystianowi. W końcu chłopak udaje się na policję, gdzie wyznaje prawdę nie tylko o tym, kto wrobił Kalinę. Przyznaje się też, że podrzucone substancje należały do niego. Zostały mu one z czasów, gdy nimi handlował. W ten sposób sprawi, że zakończy się odsiadka Kaliny, natomiast on sam zostanie zaaresztowany za posiadanie . To doprowadzi do rozpaczy jego matkę Ewę, która zda sobie sprawę z tego, jak długie lata może spędzić za kratami jej syn. Uruchamia wszelkie kontakty, by temu zapobiec, angażuje w to ojca chłopaka, Michała. 

W streszczeniu odcinka 3807 "Pierwszej miłości" nie sposób nie wspomnieć o tragedii, która spotka Emilkę i Bartka. Ich maleńki synek Norbert zostanie porwany. Dziadek chłopca będzie załamany, bo w tym czasie to on sprawował opiekę nad wnukiem. Mimo, że Norberta będzie szukało całe Wadlewo, do akcji w końcu wkroczy policja. Zdenerwowany Śmiałek, obciążony wyrzutami sumienia opowie funkcjonariuszom wszystko, co wie. Czy to jednak pomoże w odnalezieniu jego wnuka?  

"Pierwsza miłość": Kiedy i gdzie oglądać odcinki 3806 i 3807?  

Serial "Pierwsza miłość" możemy oglądać w telewizji Polsat od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:00, tuż przed programem informacyjnym “Wydarzenia". Każdy epizod trwa 33 minuty. Odcinek 3806 Polsat wyemituje w poniedziałek, 29 kwietnia 2024. Kolejnego dnia, we wtorek 30 kwietnia o godzinie 18:00 zasiądziemy do oglądania 3807 odcinka "Pierwszej miłości". Fani, którzy przegapili epizody w telewizji, będą mogli nadgonić zaległości na platformie Polsat Box Go.

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy