Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10887
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

Konflikt pomiędzy Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek", i Anetą Zając, czyli Marysią Radosz z "Pierwszej miłości", przybiera na sile! Kiedyś byli zakochaną w sobie po uszy parą, a dziś rozmawiają wyłącznie za pośrednictwem prawników... Mikołaj wytoczył właśnie przeciwko Anecie naprawdę ciężkie działa!


Reklama

Kilka dni temu Mikołaj Krawczyk publicznie oskarżył matkę swoich synów o to, że celowo utrudnia mu kontakt z dziećmi i łamie tym samym orzeczenie sądu przyznające mu prawo do spędzania czasu z dwuletnimi bliźniakami - Robertem i Michałem.

Prawniczka aktora stwierdziła w rozmowie z jednym z pism, że jej mocodawca zamierza z całą stanowczością egzekwować swoje prawa i - jeżeli Aneta Zając będzie uchylać się od postanowień sądu i nadal złośliwie blokować kontakty Mikołaja z synami - wystąpi o ustanowienie kuratora!

Niewykluczone, że Mikołaj również w sądzie walczyć będzie o swe dobre imię - aktor nie może się pogodzić z tym, że wciąż posądzany jest o uchylanie się od płacenia alimentów!

- Mój klient płaci co miesiąc zasądzone 3 tysiące złotych - stwierdziła prawniczka Mikołaja poproszona przez dziennikarzy magazynu "Show" o komentarz w tej sprawie.

Mikołaj Krawczyk, nie mogąc porozumieć się z byłą partnerką w sprawie opieki nad dziećmi, postanowił też zwrócić się o pomoc do stowarzyszenia, które zajmuje się prawami... ojców. Jak informuje tygodnik "Na Żywo" aktor spotkał się niedawno z prezesem Centralnego Stowarzyszenia Pomocy Ojcom i Dzieciom Kazimierzem Kłosem...

Tymczasem Aneta Zając domaga się od ojca swych synów, by przekazywał jej co miesiąc kwotę większą niż ta, którą przyznał jej sąd. Aktorka ma zamiar skierować do sądu sprawę o podwyższenie alimentów!

Wojna pomiędzy Mikołajem Krawczykiem i Anetą Zając z pewnością nie zakończy się szybko, bo żadna ze stron nie jest gotowa na ustępstwa. Patrząc na walczących dziś ze sobą Anetę i Mikołaja, trudno uwierzyć, że jeszcze dwa lata temu byli w sobie do szaleństwa zakochani, planowali wspólną przyszłość i byli pewni, że uczucie, jakie ich łączy, przetrwa nawet najcięższą próbę...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Mikołaj Krawczyk | Aneta Zajac | Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama