Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11013
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk rzuci aktorstwo dla śpiewania?

Mikołaj Krawczyk, znany m.in. z serialu "Pierwsza miłość", jest jednocześnie wokalistą w zespole Rockoholic. Właśnie swoją premierę ma drugi utwór zespołu. Twórcą teledysku jest Michał Krawczyk. Był to debiut aktora w roli reżysera, scenarzysty i producenta.


Reklama

Teledysk do utworu "Teraz Ty" powstawał m.in. w schronisku dla zwierząt. W wideoklipie wzięła udział także partnerka Krawczyka, aktorka Agnieszka Włodarczyk.

- Jesteśmy świeżo po premierze drugiego utworu i teledysku. Klip jest ciekawym eksperymentem, ponieważ został stworzony od początku do końca przeze mnie. Zajmowałem się wszystkim, łącznie z montażem i postprodukcją. To jest moja idée fixe, aby sprawdzić się jako operator, reżyser, scenarzysta, producent i montażysta. Stwierdziłem, że dzieło, które powstało, trzeba pokazać światu. Stało się to przy okazji premiery naszego drugiego numeru, będącego zresztą jednym z lepszych, jaki nagraliśmy - opowiada Krawczyk.

Aktor i wokalista grupy pracuje nad szerszą promocją zespołu. Obecnie Rockoholic walczy o dostanie się do list przebojów najpopularniejszych stacji radiowych, takich jak Radio Zet oraz ESKA.

- Z koncertami jest taki problem, że projekt powstał zbyt późno. Wystartowaliśmy 24 kwietnia, więc w tamtym czasie wszystkie terminy koncertowe były już zajęte. Oprócz tego mieliśmy problem, aby przedostać się do radia. Robiłem to więc własnym sumptem, bo jestem najbardziej znany dzięki aktorstwu. Musi minąć trochę czas, zanim ludzie zaczną mnie kojarzyć z muzyką. Drzwi dla zespołu jednak powoli już się otwierają. Odezwały się do nas stacje radiowe z zagranicy, gdzie jest dużo większe zainteresowanie niż w Polsce - mówi agencji Newseria Lifestyle Krawczyk.

Czyżby oznaczało to, że Krawczyk chce rozstać się z aktorstwem i na dobre planuje zając się muzyką?

Przypomnijmy, że pierwszym utworem Mikołaja Krawczyka i Rockoholic był numer "Wykochaj mnie na śmierć", który na platformie YouTube odtworzono ponad 200 tysięcy razy.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje