Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10223
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Michał Koterski o nałogach i ojcu

Serialowy Kaśka niedawno bawił nas w "Tańcu z gwiazdami". Teraz udzielił szczerego do bólu wywiadu!O tym, że Misiek Koterski lubił rozrywkowe życie, wiadomo było od dawna. A jak jest teraz? Czy gwiazdor stroni dziś od alkoholu i innych używek?

Reklama

- Ja na to pytanie nie odpowiem, bo to prywatna sprawa. Nie czuję się kompetentny, by wymądrzać się w temacie alkoholu i narkotyków. Od tego są specjaliści. Poza tym, ja czytając biografię Jimiego Hendrixa i Janis Joplin nigdy nie zastanawiałem się, że byli narkomanami i dlatego wykitowali. Gdybym tu się zwierzył, to młodzi ludzie nie skupiliby się na tym, ile krzywdy i cierpienia spowodował nałóg, ale na tym, że im się udało i są znani - wyznał w wywiadzie dla "Show".

Jak wiadomo, ojciec celebryty, Marek Koterski też miał problemy z nałogami i otwarcie o tym mówił w reżyserowanych przez siebie filmach. Misiek jednak nie uważa, że sławny tata "zniszczył mu życie":

- Mój ojciec jest alkoholikiem niepijącym od lat i nie czuję, żeby spieprzył mi życie. Wszyscy mamy tendencję do obwiniania za swoje niepowodzenia rodziców. Mógłbym tu biadolić, że nie potrafię tańczyć, bo mnie tatuś nie brał na dancingi. Tylko po co? - mówi Michał Koterski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje