Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13711
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Metamorfoza Anety Zając

Aneta Zając w ostatnim czasie sporo schudła. Swoimi zdjęciami po metamorfozie aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, a teraz na jej Instagram trafił kolejny kadr. Gwiazda "Pierwszej Miłości" prezentuje na nim swoją szczupłą sylwetkę, a internauci nie mogą wyjść z podziwu!

Aneta Zając dała się poznać jako aktorka wcielająca się w postać Marysi Radosz; jednej z głównych bohaterek serialu "Pierwsza miłość".

Prywatnie gwiazda była związana z Mikołajem Krawczykiem, który także pojawił się w produkcji telewizji Polsat. Para doczekała się dwójki synów, jednak jakiś czas później zdecydowali się na rozstanie.

Sama Aneta chętnie dzieli się z internautami śledzącymi jej profile w sieci kadrami zarówno z jej zawodowego, jak i prywatnego życia.

Reklama

Od niedawna Instagram Anety Zając zaczęły zasilać kadry przedstawiające aktorkę w nieco innym wydaniu - czujni fani gwiazdy "Pierwszej Miłości" dostrzegli, iż w ostatnim czasie przeszła metamorfozę, prezentując odmienioną sylwetkę.

Tym razem mnóstwo komplementów pojawiło się pod fotografią ukazującą Anetę Zając podczas weekendowego relaksu.

Aneta Zając po metamorfozie

Aneta Zając opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak spędza wolny czas. Serialowa Marysia wybrała się na rolki, stawiając na wygodny, a przy tym modny strój. Nic więc dziwnego, iż Aneta Zając w takim wydaniu po raz kolejny zachwyciła odbiorców śledzących jej poczynania w sieci! Dowód?

Mnóstwo komplementów zostawionych pod jej najnowszym zdjęciem: "Ale chudzinka", "Zgrabniocha", "Piękna figura", "Ale nogi!" "Jaka Pani Szczuplutka się zrobiła, pięknie".

Trzeba przyznać, że Aneta Zając prezentuje się fenomenalnie! A Wam, jak się podoba w takim wydaniu?

Autor: Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy