Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9017
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Melka i Krystian - czy to koniec przez Michała?

Michał, ojciec Krystiana obiecał synowi, że poprzez swoje prawnicze kontakty pomoże Melce. Udaje mu się nakłonić sędziego, żeby pozwolił jej zamieszkać z Marysią. Zanim to się stanie, Melka dostaje ultimatum, które dotyczy Krystiana i o którym ten nic nie wie. Dziewczyna nie ma innego wyjścia, jak tylko się poddać temu bezwarunkowo.


Reklama

Decyzją sądu, Melka oficjalnie przenosi się do mieszkania Majki. Marysia, w podziękowaniu za pomoc zaprasza Michała do siebie na uroczysty poczęstunek. Melka jest zła - wobec złożonej Michałowi obietnicy, wspólny obiad w towarzystwie Krystiana nie jest jej po drodze...

Krystian nie rozumie, dlaczego dziewczyna, którą lubi i która odwzajemniała to uczucie, nagle tak bardzo zaczęła go ignorować. Nie wie, że Melka próbuje zrazić go do siebie ze wszystkich sił, tylko dlatego, że ma układ z jego ojcem.

Krystian namawia Marysię, żeby przyspieszyła uroczysty obiad. Ma nadzieję, że im nastąpi ich spotkanie, coś drgnie na plus w ich kontaktach. Niestety, wieczór i wspólna kolacja przy jednym stole nie należą do udanych.

Krystian nie zamierza się poddawać i drąży dalej temat zachowania Melki. Nie ma też zamiaru słuchać ojca, że to nie jest dziewczyna dla niego i żeby sobie ją odpuścił raz na zawsze. Michał używa ostatecznego argumentu, który ma nadzieję, przekonać syna do zostawienia Melki - opowiada mu ckliwą historię związku z pewną zwariowaną i zupełnie nieodpowiedzialną dziewczyną, która porzuciła swojego syna. Tą dziewczyną była matka Krystiana...

Melka ma już dość natrętnych pytań chłopaka. W przypływie złości sugeruje mu, żeby przyczyny zmiany jej zachowania poszukał we własnym domu - u swojego ojca...

Zdumiony Krystian korzysta z jej rady. Kiedy prawda o tym, co zrobił Michał wychodzi na jaw, wpada w furię i w ramach buntu wyprowadza się z domu.

Nie mogąc za długo pomieszkiwać w salonie mody, prosi Marysię, żeby, choć na krótko, przygarnęła go pod swój dach. Majka się zgadza.

Czy wspólne mieszkanie z Melką zbliży ich do siebie, czy wręcz przeciwnie? Czy układ na jaki poszła z Michałem na zawsze przekreśli ich bliskie relacje? Wątek Melki odtrącającej Krystiana od 24 marca w telewizji Polsat.


Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje