Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11043
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk wystąpi w popularnym telewizyjnym show!

Mateusz Banasiuk, czyli Radek Zieliński z „Pierwszej miłości”, dostał propozycję, by wystąpić w 6. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie był jednak pewien, czy powinien przyjąć tę ofertę... Do udziału w programie przekonała go ukochana – Magdalena Boczarska, czyli Sara Daymer z „Drugiej szansy”.

Mateusz Banasiuk już będąc uczniem szkoły podstawowej marzył, by występować na estradzie. Jako licealista założył grupę "Gra pozorów", w której grał na perkusji. To, że świetnie radzi sobie z bębnami, miał okazję po latach udowodnić w głośnym filmie "Wszystko co kocham", w którym wcielił się w młodego perkusistę.

Reklama

W ubiegłym roku razem z Bilguunem Ariunbaatarem powołał do życia zespół "Lavina" grający alternatywnego rocka. Gra na perkusji to wielka pasja aktora...

Teraz w jego życiu przyszedł jednak czas na zmierzenie się ze śpiewaniem!

Jak informuje jeden z tabloidów, Mateusza Banasiuka zobaczymy po wakacjach w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Podobno do udziału w show przekonała go Magdalena Boczarska, która stwierdziła, że to jedyna okazja, by mógł bez wstydu występować w kobiecych ciuszkach i śpiewać hity swych ulubionych wokalistek.

- Magda wspiera mnie we wszystkim, co robię. Wiem, że trzyma kciuki za to, by "Lavina" odniosła sukces - mówił Mateusz Banasiuk po pierwszym koncercie swojego zespołu, dodając, że ukochana doskonale rozumie jego miłość do muzyki, bo przecież jej ojciec też był muzykiem - przez wiele lat grał na gitarze basowej.

Odtwórca roli Radka w "Pierwszej miłości" i jego przyjaciele z "Laviny" koncertują przynajmniej kilka razy w miesiącu i pracują nad swą debiutancką płytą. Udział Mateusza Banasiuka w telewizyjnym show z pewnością przyczyni się do tego, że jego zespół zyska jeszcze większą popularność, a na koncerty "Laviny" zaczną przychodzić nie tylko fani alternatywnego rocka.

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Mateusz Banasiuk będzie walczył o przychylność jurorów m.in. z Joanną Moro, czyli niezapomnianą Anną z "Anny German". O tym, kto jeszcze wystąpi w 6. edycji polsatowskiego show, dowiemy się już wkrótce...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje