Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10734
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Kogo wybierze?

Dziewczyna stanie przed bardzo poważnym dylematem. Czy rozstanie się z Natanem i zwiąże z Radkiem?


W 2198. odcinku Natan (Krzysztof Kwiatkowski) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) i Arturem (Łukasz Płoszajski) będą wznosić w Barbarianie kolejne toasty za niepowodzenia w swoich związkach. A w tym samym czasie... Sabina (Ula Dębska) i Radek (Mateusz Banasiuk) coraz bardziej zaczną się do siebie zbliżać...

Ich dwóch, ona jedna

Reklama

W 2202. odcinku za namową Grzegorza (Jan Jankowski) Wekslerowie wybiorą się do lasu na rodzinne strzelanie. Wspólne zajęcia sprawią, że między Sabiną a Natanem odżyją dawne uczucia. Na ich bliskość, nic dziwnego, nie będzie mógł patrzeć Radek, który postanowi pójść do Barbariana, by porozmawiać o swoich problemach z "Kaśką". Chłopak nie dotrze jednak na miejsce na czas. Powód? W drodze zostanie napadnięty.

Tak więc, gdy już zjawi się w barze cały poobijany, wzbudzi spore poruszenie. Na miejscu spotka Sabinę, której w końcu wyzna miłość. Nagle stan Radka się pogorszy. "Mikser" (Błażej Michalski) postanowi zabrać go do szpitala. O ironio, poszkodowany trafi pod opiekę... Natana.

Co z nami dalej?

Po jakimś czasie Radek odzyska siły. Dojdzie do wniosku, że nie może mieszkać z Sabiną i Natanem. Podejmie decyzję o wyprowadzce. Przedtem jednak spędzi upojne chwile z Sabiną. Ich romans nie ujdzie uwadze Andrzeja (Jerzy Bończak). Czy wyjawi Natanowi, co widział? Tego nie możemy zdradzić. Jedno jest pewne, stosunki między adoratorami Sabiny będą napięte. Nie pomoże nawet wyprowadzka Radka, który w trudnych chwilach o pomoc poprosi "Miksera".

W 2209. odcinku Natan zażąda od ukochanej jasnej deklaracji.

- Co dalej z naszym związkiem?  - spyta. Jaką decyzję podejmie Wekslerówna?

mr

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje