Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10864
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio zakochała się w... tancerzu?

Klaudia Halejcio, czyli Luiza Florek z "Pierwszej miłości", wyznała rok temu w wywiadzie, że szuka faceta, który dałby jej miłość i szczęście. Dziś nie musi się już za takim mężczyzną rozglądać...


Reklama

O tym, że Klaudia Halejcio straciła głowę dla Tomasza Barańskiego - mistrza parkietu, z którym występowała w 1. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" - już od dawna mówi się na warszawskich salonach. Ani jednak aktorka, ani tancerz nigdy nie potwierdzili oficjalnie, że przyjaźń, która połączyła ich wiosną ubiegłego roku, zmieniła się w coś znacznie poważniejszego.

- Tomek jest moim serdecznym przyjacielem - wyznała Klaudia w rozmowie z jednym z portali zajmujących się życiem gwiazd, dodając, że bardzo polubiła Tomasza Barańskiego już podczas ich pierwszego spotkania.

Tymczasem - choć od ich ostatniego występu w "Dancing with the Stars" minął już prawie rok - wciąż widywani są razem. W styczniu Klaudia i Tomek pojawili się na premierze spektaklu "Człowiek dwóch szefów" w Teatrze Komedia (aktorka gra w nim jedną z głównych ról) i zachowywali się jak zakochana w sobie para! Niedawno paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze.

Miniony rok był dla Tomasza Barańskiego bardzo trudny - lekarze wykryli guz na jego nerce, przeszedł poważną operację... Osobą, która wspierała go w okresie, gdy wracał do zdrowia, była Klaudia Halejcio. Podobno to ona sprawiła, że Tomek nie poddał się nowotworowi i z całych sił walczył o to, by móc wciąż tańczyć (dziś partneruje w "Tańcu z gwiazdami" Tatianie Okupnik). Podobno Klaudia wspierała go w czasie choroby, bo po prostu się w nim zakochała!

Aktorka, pytana dziś o jej relacje z tancerzem, konsekwentnie odmawia komentarzy na ten temat. Nie zaprzecza jednak plotkom, że z Tomkiem już dawno przestała ją łączyć tylko przyjaźń...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje