Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11043
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio wyjdzie za mąż za tancerza?

Klaudia Halejcio, czyli Luiza z "Pierwszej miłości", dopiero niedawno przestała ukrywać, że jest zakochana w tancerzu Tomaszu Barańskim i zamierza ułożyć sobie życie u jego boku...Reklama

Jeszcze dwa lata temu Klaudia Halejcio mówiła, że marzy, by spotkać mężczyznę, który dałby jej miłość i szczęście. Kiedy została zaproszona do udziału w 1. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", nie przypuszczała, że faceta swojego życia pozna na tanecznym parkiecie...

W Tomaszu Barańskim, który uczył ją kroków walca, tanga i rumby, nie zakochała się od pierwszego wejrzenia, ale od razu bardzo go polubiła. W wywiadach nazywała go swym serdecznym przyjacielem. Rok po ostatnim występie Klaudii i Tomka w programie paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze.

Kilka dni później pojawili się razem na premierze spektaklu "Człowiek dwóch szefów" w Teatrze Komedia i - choć wciąż nie chcieli przyznać, że są parą -  zachowywali się tak, jakby byli w sobie po uszy zakochani.

W ubiegłym roku lekarze wykryli u Tomasza Barańskiego nowotwór. Tancerz przeszedł poważną operację, a w okresie, gdy wracał do zdrowia, z całych sił wspierała go Klaudia Halejcio. To ona sprawiła, że Tomek nie poddał się w walce z rakiem i dzięki temu wciąż może odnosić sukcesy na parkiecie (niedawno doprowadził do zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami" Ewelinę Lisowską!). Dziś ani Klaudia, ani Tomasz nie kryją już, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. W jednym z wywiadów tancerz przyznał, że jeśli jego ukochana będzie chciała zalegalizować ich związek przed ołtarzem, poprosi ją o rękę!

- Najważniejszą dla mnie cechą u mężczyzny jest to, żeby mnie inspirował, miał swoje pasje, żeby nakręcał mnie do działania - mówi Klaudia Halejcio, dodając:

- Na pewno chciałabym mieć męża, dzieci, stabilność. Takie same wartości muszą być ważne dla mojego partnera.

Wszystko wskazuje na to, że śliczna aktorka znalazła idealnego kandydata na męża i już wkrótce spełnią się jej marzenia o posiadaniu cudownej rodziny. Znajomi Klaudii twierdzą, że jej ślub z Tomaszem Barańskim to kwestia najbliższych miesięcy!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje