Reklama

"Pierwsza miłość": Klara Williams wkracza do akcji!

"Pierwsza miłość" to jeden z ulubionych seriali widzów Polsatu, a od piątku wzbogaca się o nową bohaterkę! Grażyna (Grażyna Wolszczak) bardzo przeżywa kryzys z Michałem (Wojciech Błach). Wspiera ją jej sekretarka Asia. Zobaczcie nową postać w serialu „Pierwsza miłość”, którą gra Klara Williams – uczestniczka bieżącej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Klara Williams w "Pierwszej miłości"

- Zarówno rola w serialu "Pierwsza miłość", jak i udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który z niej wyniknął, to dla mnie wielka szansa. Czas nauki w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Teraz chcę sprawdzić się w prawdziwym świecie, na własny rachunek - mówi w rozmowie z Pomponikiem Klara Williams.

Czy bohaterka Klary Williams namiesza w "Pierwszej miłości"? Jak młoda aktorka sobie poradzi i czy spodoba się fanom serialu? Przekonamy się już w piątek 22 października w kolejnym odcinku "Pierwszej miłości". To jednak nie wszystko! Klara Willimas zapewni również mnóstwo emocji w nadchodzącym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", też w piątek 22 października o godz. 20:05 w Polsacie. Aktorka wcieli się w Karola Zawrotniaka z formacji Defis!

Reklama

"Pierwsza miłość": Emisja

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie! 

Nowe odcinki serialu obejrzysz też na PolsatGo, kiedy tylko chcesz.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL