Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Kinga i Łukasz zostaną parą?

Kinga i Łukasz przypadkiem lądują na jednej imprezie. Większość czasu spędzają razem na parkiecie, świetnie się bawiąc. Rano Marysia, która bardzo im kibicuje, zastaje w mieszkaniu Kingi półnagiego Harcerza. Czy to oznacza, że już wkrótce będą parą? A może już są? Kto jest bardziej zainteresowany - Kinga czy Łukasz?


Reklama


Kiedy Marek i Aneta wyjeżdżają ze wszystkim dziećmi nad morze, Kinga i Marysia mogą nareszcie odetchnąć z ulgą i też zrobić sobie zasłużone wakacje. Razem z Beatą wybierają się na babską imprezę. Przypadkiem dołącza do nich Harcerz. Kinga i Łukasz świetnie się razem bawią, większość czasu spędzając na parkiecie. Obserwująca to Marysia mówi Beacie, że według niej bardzo do siebie pasują i dobrze byłoby ich ze sobą wyswatać.

Rano, w mieszkaniu Kingi, Marysia natyka się na półnagiego Harcerza. Jej zaskoczenie jest ogromne. Czyżby jej plan zrealizował się szybciej i bez jej udziału?

Kinga niewiele pamięta z poprzedniej nocy. Harcerz wprost przeciwnie. Kinga, na pytanie, dlaczego Łukasz jest niekompletnie ubrany, dostaje odpowiedź niekoniecznie taką, jaką chciałaby usłyszeć...

Łukasz wyczuwa niechęć ze strony dziewczyny i postanawia zapytać ją wprost, czy w jakiś sposób ją uraził. Kinga mówi mu, że złości ją fakt, że wszyscy skaczą koło Marysi, jakby ta miała pięć lat, gdy tymczasem Majka świetnie radzi sobie bez pomocy. Łukasz przyznaje Kindze rację i zaprasza ją na piknik organizowany w jego nowej pracy, mówiąc wprost, że chce, żeby poszła z nim jako jego para. Prosi ją też o pomoc w kupieniu garnituru. Kinga czuje się mile zaskoczona. Zaczyna się upewniać, że nie tylko ona jest zainteresowana Harcerzem, ale także Harcerz nią i robi sobie coraz większą nadzieję, że między nimi coś, kiedyś, a może nawet szybko, zaiskrzy.

Podczas imprezy Harcerz odbiera telefon, który wszystko zmienia... Dodatkowo, Kinga jest wściekła na Majkę i decyduje, że powie jej, jak bardzo zraniła ją jej bezmyślność i to, że cały czas Marysia wtrąca się w jej życie. Postanawia umówić się na spotkanie i z Majką i z Łukaszem...

Emisja odcinków "Pierwszej miłości" z wątkiem Kingi i Łukasza od 14.10 w Polsacie.

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje