Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8851
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Kinga i Artur zaczynają nowe życie?

Ślub pary zbiegnie się z remontem ich lokum i otwarciem klubu fitness przez Żukowską. Zaskoczeni? To dopiero początek zmian, jakie czekają widzów!

To, że mamy lato w pełni i większość z nas, jeśli tylko może, oddaje się błogiemu relaksowi, nie oznacza, iż twórcy seriali codziennych mogą pozwolić sobie na chwilę wytchnienia. Wręcz przeciwnie!

Dwie nowości

Reklama

Na Bielanach Wrocławskich, w centrum produkcyjnym ATM w którym powstają zdjęcia do "Pierwszej miłości", na początku czerwca ruszyły wielkie letnie remonty.

W ogromnym studio, w którym zbudowany jest m.in Barbarian czy mieszkanie Marysi (Aneta Zając), zaczęto przygotowywać dwie zupełnie nowe lokalizacje. Pierwszą z nich jest klub fitness - nowy biznes Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Będzie to miejsce, w którym skrzyżują się drogi wielu bohaterów.

Kto będzie uczestniczył w organizowanych tam zajęciach, a kto znajdzie zatrudnienie jako trener? To tylko dwie z wielu ciekawych kwestii związanych z tym miejscem. Niestety, wszystkie szczegóły są jeszcze owiane tajemnicą.

Drugą nową lokacją jest wadlewska plebania, na której tej jesieni dość często będziemy gościć. Rekwizytorzy i spece od aranżacji wnętrz zadbali o to, by miała niepowtarzalny klimat. Urządzona będzie w tradycyjnym stylu. Ale prawdziwą bombą jest inne miejsce, które przejdzie spektakularną metamorfozę. Chodzi o mieszkanie Żukowskiej.

Przemiana

Wnikliwi widzowie pamiętają, że lokum, poza drobnymi zmianami, od początku serialu wyglądało tak samo. Eleganckie drewniane szafki kuchenne, duży stół i zielone ściany - to znaki rozpoznawcze kuchni, w której zawsze chętnie przebywają bohaterowie "Pierwszej miłości". Teraz to miejsce zacznie wyglądać zupełnie inaczej.

Centralnym punktem stanie się biała ceglana ściana, na której znajdą się nowoczesne szafki w tym samym kolorze. Kuchnię jeszcze bardziej rozjaśnią punkty świetlne, a ciężki stół jadalniany zastąpi nowoczesny, przy którym staną metalowo-plastikowe krzesła w modnych neonowych kolorach. Kuchnia wciąż będzie połączona z salonem, w którym stanie stylowa meblościanka, na której można wyeksponować książki i bibeloty.

Jeden z elementów pokoju, który zostanie niezmieniony, to komplet wypoczynkowy. Ten zabieg doskonale wpisuje się w trend łączenia nowego ze starym, który wciąż jest bardzo modny.

Nowe perypetie

Poza specami od dekoracji wnętrz na planie pracują również aktorzy. Pierwsze ujęcia mają za sobą m.in. Klaudia Halejcio, Mateusz Banasiuk i Błażej Michalski. Pracowita jesień czeka też Patryka Pniewskiego, który zdjęcia będzie musiał łączyć z treningami do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" (czyt. na str. 4).

Już wiemy, że w pierwszych odcinkach, które pojawią się po wakacjach grany przez niego Krystian przeżyje koszmar, bo w wyniku jego zaniedbania córeczka Marysi zje tabletkę ecstasy i zapadnie w śpiączkę.

Jaki będzie finał tej dramatycznej historii?

mr

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje