Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Karol Strasburger jest zakochany, ale nie planuje ślubu...

Karol Strasburger, czyli Karol Weksler z "Pierwszej miłości", nie kryje, że jest zakochany w swojej... menadżerce. - Oboje jesteśmy osobami po burzliwych przejściach, pomiędzy którymi zawiązała się silna nić - wyznał w wywiadzie. Wybranką aktora jest młodsza od niego o 37 lat Małgorzata Weremczuk.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk znają się od kilkunastu lat, ale dopiero niedawno postanowili razem iść przez życie. Po raz pierwszy spotkali się w 2006 roku na weselu ich wspólnych znajomych. Kilka lat późnej ich drogi znów się skrzyżowały - aktor razem z żoną często bywał w restauracji, w której Małgorzata Weremczuk pracowała jako menadżerka.

Reklama

Zaprzyjaźnili się... Kiedy w grudniu 2013 roku ukochana Karola Strasburgera zmarła na raka, aktor był bliski załamania.

Poprosił Małgorzatę, by zajęła się jego zawodowymi sprawami.

- Pilnowała grafiku, umów, płatności, obiegu korespondencji i setek telefonów oraz e-maili, na które ja wówczas nie miałem ochoty odpowiadać - powiedział Karol Strasburger w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

O tym, że aktor i jego menadżerka są sobie coraz bliżsi, media donosiły już w 2015 roku. Wtedy jednak Karol Strasburger kategorycznie zaprzeczył, że z Małgorzatą Weremczuk łączy go coś więcej niż przyjaźń i praca.

Dziś nie kryje, że związał się z kobietą, która - jak mówi - uporządkowała jego życie po śmierci żony.

Na początku tego roku Małgorzata Weremczuk rozwiodła się z mężem i zdecydowała się ogłosić oficjalnie, że związała się z Karolem Strasburgerem.

- Mam świadomość, że dzieli nas duża różnica wieku, ale jakie to ma znaczenie? Kiedy ludzie są szczęśliwi, kochają się, rozumieją i wspierają, to jest to najcenniejsza wartość związku w każdym wieku - wyznała w wywiadzie.

- W naszym przypadku różnica wieku działa na korzyść. Odpowiadam krytykom, żeby nie wtrącali się w cudze życie osobiste. A szczególnie ludzie mający nieudane związki i złe doświadczenia, nie powinni wyznaczać norm - twierdzi aktor.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk od niedawna mieszkają razem w podwarszawskim domu aktora. Są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale zaprzeczają, jakoby mieli zamiar wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu.

- Jeśli Karol poczuje, że chciałby mieć trzecią żonę, to będzie to jego decyzja. Naszą wspólną decyzją jest to, że jesteśmy razem - mówi ukochana gospodarza "Familiady".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje