Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Kamil nie żyje? Znajdują jego taksówkę w lesie

"Pierwsza miłość" to polski serial, który swoją premierę miał w 2004 roku. Już od niemal 20 lat telewidzowie śledzą historię głównej bohaterki Marysi oraz innych barwnych postaci. Co się wydarzy w odcinkach 3767-3769? Michał niespodziewanie połączy siły z Grażyną, a policja odnajdzie w lesie taksówkę Kamila. Sprawdź nasze streszczenia!

"Pierwsza miłość" to znany i lubiany polski serial obyczajowy, który od niemal 20 lat śledzi mnóstwo telewidzów. Telenowela przedstawia życie Marysi Radosz, która przyjeżdża do Wrocławia studiować medycynę. Wraz z kolejnymi seriami produkcji, losy Marysi krzyżują się z rozmaitymi postaciami, a fabuła stopniowo się rozwija. Historia opowiedziana w serialu zawiera wiele wątków głównych i pobocznych, które zazwyczaj obfitują w zdumiewające zwroty akcji, płomienne romanse i złowrogie intrygi. Przeczytaj streszczenia i dowiedz się, co będzie się działo w odcinkach 3767-3769. 

Reklama

"Pierwsza miłość" odcinek 3767 – streszczenie

Policja odnajduje porzuconą taksówkę Kamila w lesie. We wnętrzu pojazdu znajdują się liczne ślady krwi. Anka jest załamana z tego powodu. 

Tymczasem Emilka odbiera dziecko ze szpitala i zaczyna rozglądać się za suknią ślubną. Z kolei Grażyna otrzymuje niespodziewaną pomoc od... Michała. Mężczyzna wręcza jej kompromitujące Borysa nagrania.

"Pierwsza miłość" odcinek 3768 – streszczenie

Anka żałuje, że nie wyznała Kamilowi miłości. Dziewczyna obawia się, że już nigdy go nie zobaczy. Tymczasem Grażyna w końcu uwolniła się od problemu szantażującego ją Borysa. Co więcej, kobieta dostaje podarunek od tajemniczego wielbiciela. 

Oliwka i Krystian przeżywają kryzys, który doprowadza do rozpadnięcia się ich związku. Kobieta uważa, że winę za to ponosi Kalina.  

"Pierwsza miłość" odcinek 3769 – streszczenie

Piotrek rozmawia z Anką na temat Kamila. Chłopak mówi jej, że prawdopodobnie nie uda się go znaleźć żywego z powodu ilości krwi, którą znaleziono w porzuconym samochodzie. 

Andrzejek wybiera się na randkę z Mariolką, jednak nie dociera na miejsce. Dowiaduje się o tym jego matka Karolina. Kobieta jest przerażona i boi się o swojego syna. Tymczasem Krystian włamuje się do mieszkania Oliwki, ponieważ chce stamtąd zabrać ważną dla niego rzecz. Kalina jest w szoku, ponieważ znajduje na wycieraczce ostrzeżenie. 

"Pierwsza miłość" odc. 3767-3769 – kiedy i gdzie oglądać?

"Pierwsza miłość" to serial, który można oglądać na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Odcinki 3767-3769 zostaną wyemitowane: 

  • odcinek 3767 - emisja w poniedziałek 4 marca
  • odcinek 3768 - emisja we wtorek 5 marca
  • odcinek 3769 - emisja w środę 6 marca

Powtórki "Pierwszej miłości" są emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00 na antenie TV4. Wszystkie epizody są również dostępne na platformie Polsat Go. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady na wyłączność i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy