Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14129
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Jowita Budnik dołącza do obsady. Oto pierwsze zdjęcia z planu!

Znakomita wiadomość dla fanów "Pierwszej miłości". Do obsady popularnego serialu dołącza Jowita Budnik, aktorka znana z ról w takich produkcjach, jak "Szadź 3", "Być kimś", "Dzień Matki" czy "Wszystkie nasze strachy". W którym odcinku zobaczymy ją po raz pierwszy? Mamy pierwsze zdjęcia z planu!

Jowita Budnik dołącza do obsady "Pierwszej miłości"

Już 6 grudnia w 37O7. odcinku "Pierwszej miłości" do Wrocławia przyjeżdża Paulina Sawicka. W tej roli do obsady dołącza Jowita Budnik.

Znakomita aktorka zagra matkę Igi (Waleria Gorobets). Kobieta pracuje jako salowa w domu opieki w Niemczech. Zobaczcie pierwsze zdjęcia Jowity Budnik z planu "Pierwszej miłości"!

Matka Igi przyjeżdża do Wrocławia, ponieważ komornik zajął im mieszkanie. Paulina wychowywała córkę sama. Teraz, gdy już wiadomo, że ojcem Igi jest dr Adam Biernacki (Krystian Wieczorek), zaczynają się kłopoty. Biernacki zaakceptował Igę, ale nie jej matkę. Paulina cieszy się, że wreszcie może poznać chłopaka swojej córki. Iga dużo opowiadała jej o Białym (Igor Paszczyk). Martwi ją jednak relacja, którą Iga buduje z Biernackim. Choć jest on biologicznym ojcem Igi, Paulina miała powody, dla których nie chciała, żeby córka miała z nim jakikolwiek kontakt.

Reklama

Jaką tajemnicę skrywa Paulina przed córką? Jak potoczą się jej losy we Wrocławiu? Przekonamy się od 6 grudnia w "Pierwszej miłości".

Chcecie dowiedzieć się, jak będą się przeplatać losy Waszych ulubionych bohaterów?

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jowita Budnik | Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy