Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10229
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Joanna Opozda zagra w "Discopolo"

Znana z serialu "Pierwsza miłość" Joanna Opozda stawia pierwsze kroku w branży filmowej. Aktorka grała niedawno w kilku krótkometrażowych fabułach, m.in. w pokazywanym na festiwalu filmowym w Gdyni "Małym palcu" Tomasza Cichonia. W przyszłym roku zobaczymy ją w filmie "Discopolo" Macieja Bochniaka. Opozda zdradziła również, że wzięła udział w zdjęciach próbnych do najnowszego filmu Jana Komasy, reżysera "Miasta 44".


Reklama

26-letnia Joanna Opozda, czyli Jowita z "Pierwszej miłości" oraz Agata z "M jak miłość" pojawi się w filmie "Discopolo" w roli jednej z najbardziej oddanych fanek zespołu Atomic, o którym opowiada film Bochniaka.

- Udało mi się wygrać parę takich mniejszych rólek w filmach, tym razem w fabułach, bo do tej pory zrobiłam trzy filmy krótkometrażowe. Dostałam małą rolę w filmie "Discopolo". Co prawda będą tylko dwie krótkie sceny z moim udziałem, ale myślę, że uda się je zauważyć. Bardzo fajnie mi się pracowało na tym planie i myślę, że film będzie naprawdę dobry - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Joanna Opozda.

Aktorka ma w planach na najbliższe miesiące również współpracę z Maciejem Migasem, autorem "Ody do radości". Opozda miała okazję współpracować z reżyserem na planie serialu "Kasyno", którego producentem był Maciej Ślesicki. Brała również udział w zdjęciach próbnych do najnowszego filmu Jana Komasy.

- Bardzo chciałabym pracować z Jankiem Komasą. Podobają mi się jego filmy, i "Sala samobójców", i "Miasto 44", mimo że zdania na ich temat są podzielone. Mnie osobiście "Miasto 44" bardzo się podobało, gra aktorska na świetnym poziomie, wielu moich znajomych pojawiło się w tym filmie. Teraz Komasa robi nowy film, którego tematyka jest bardzo mi bliska. Byłam już nawet na zdjęciach próbnych, ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy - mówi aktorka.

Premiera filmu "Discopolo" planowana jest na 6 marca 2015 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje