Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10155
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Joanna Opozda zagra słynną Bardotkę!

Joanna Opozda, czyli Jowita z "Pierwszej miłości", poinformowała fanów, że właśnie rozpoczęła pracę na planie nowego filmu Lecha Majewskiego, w którym wcieli się w legendę europejskiego kina, Brigitte Bardot. - Moje zdjęcia próbne zostały osobiście zaakceptowane przez samą BB - napisała na swym profilu w mediach społecznościowych.


Joanna Opozda nie kryje, że jest przeszczęśliwa, bo dostała rolę-marzenie. Aktorkę już wkrótce zobaczymy na wielkich ekranach jako Brigitte Bardot - wielką gwiazdę, która w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku uchodziła za światowy symbol seksu i do dziś jest uważana za ikonę francuskiego i europejskiego kina.

Reklama

- Ogromne wyzwanie, mnóstwo pracy, spełnienie moich najskrytszych marzeń... Teraz już wiecie, dlaczego uczyłam się francuskiego - napisała Joanna pod pierwszym zdjęciem z planu filmu "Brigitte Bardot cudowna", które zamieściła na Facebooku.

Joanna Opozda była jedną z wielu kandydatek do roli Bardotki. O tym, że to właśnie ona wcieli się w słynną BB, zadecydowała sama Brigitte Bardot.

- Wciąż trudno mi uwierzyć w to, że legenda kina oglądała moje zdjęcia i mój casting. Życie potrafi zaskakiwać - mówi serialowa Jowita z "Pierwszej miłości".

Film "Brigitte Bardot cudowna" jest adaptacją powieści Lecha Majewskiego "Pielgrzymka do grobu Brigitte Bardot cudownej" opowiadającej o chłopcu, który dorastał w czasach PRL-u i pewnego dnia wybrał się do kina na "Pogardę" z BB w roli głównej, a podczas seansu... przeszedł na drugą stronę ekranu i nagle znalazł się w świecie wielkich gwiazd. Akcja filmu Lecha Majewskiego rozgrywać się będzie pół wieku temu w Katowicach, a oprócz Joanny Opozdy zagrają w nim m.in. Andrzej Grabowski i Magdalena Różczka.

Rola Bardotki może otworzyć Joannie Opozdzie drzwi do wielkiej kariery, bo film Lecha Majewskiego wyświetlany będzie na całym świecie. Niewykluczone, że na uroczystą premierę przyjedzie do Polski sama Brigitte Bardot!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje