Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11006
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Joanna Opozda wreszcie znalazła miłość!

Joanna Opozda, czyli Jowita Kaczmarek z „Pierwszej miłości”, nie kryje, że od pewnego czasu jest szczęśliwa, bo ma u boku wspaniałego mężczyznę. Aktorka coraz częściej widywana jest w towarzystwie znanego tancerza Kamila Kuroczko, ale nie potwierdziła dotąd oficjalnie, że to właśnie on skradł jej serce...

- Nie widzę się w roli żony - powiedziała kilka miesięcy temu Joanna Opozda w programie telewizyjnym, dodając, że nie potrafiłaby dla mężczyzny zrezygnować z kariery i realizacji swoich marzeń.

Reklama

Śliczna aktorka przeżyła kiedyś wielką miłość, ale musiała rozstać się z ukochanym, który mieszkał w innym kraju i z którym nie mogła spotykać się tak często, jak oboje by tego chcieli.

Joanna Opozda bardzo cierpiała z powodu rozstania z przystojnym Grekiem, ale doszła w końcu do wniosku, że ma przed sobą całe życie i na pewno wkrótce znajdzie idealnego dla siebie mężczyznę.

- Miłość przychodzi zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie, więc liczę na to, że życie mnie jeszcze zaskoczy - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Dziś 28-letnia gwiazda "Pierwszej miłości" jest zakochana! Jak informuje tygodnik "Na Żywo", Joanna spotyka się z przystojnym tancerzem, którego poznała na początku tego roku podczas przygotowań do swych występów w 5. edycji programu "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami". Kamil Kuroczko - bo o nim mowa - uczył aktorkę kroków tanga, samby i walca. Chciał, by jak najlepiej wypadła na parkiecie tanecznego show...

- Mam super partnera, z którym rewelacyjnie się dogaduję - chwaliła go Joanna Opozda, nie przypuszczając zapewne, że ich drogi wcale nie rozejdą się w momencie, gdy odpadną z rywalizacji o Kryształową Kulę.

Wszystko wskazuje na to, że aktorka i tancerz są kolejną parą, która znalazła szczęście w "Tańcu z gwiazdami". Przypomnijmy, że udział w popularnym show stał się początkiem wielkiej miłości m.in. Katarzyny Cichopek, czyli Kingi Zduńskiej z "M jak miłość", i Marcina Hakiela (dziś są małżeństwem i mają dwoje dzieci), oraz Klaudii Halejcio, czyli Moniki Lauks z "To nie koniec świata!), i Tomasza Barańskiego (planują zaręczyć się w czasie nadchodzących świąt).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje