Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13228
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Pierwsza miłość": Joanna Kurowska wraca do serialu!

To dopiero nowina! Joanna Kurowska ponownie pojawi się w serialu "Pierwsza miłość". Zobaczcie, kogo zagra! Mamy aż dwa przedpremierowe fragmenty z nadchodzących odcinków serialu!

Powrót na plan

Joanna Kurowska wraca po siedemnastu latach do "Pierwszej miłości"! Wystąpi w tej samej roli, co w pierwszych odcinkach hitowego serialu Polsatu!

Znowu da popalić studentom jako Halina Raczkiewicz z Dziekanatu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

W życiu zawodowym pani Halinki nic się nie zmieniło i biurokracja to wciąż jej drugie imię!

Kolejne kłopoty?

Przed laty Marysia Radosz, obecnie Domańska (Aneta Zając) miała z panią Halinką różne przygody. Teraz Ania Kowalik (Anna Pentz) przyjechała do Wrocławia, aby studiować medycynę i już na etapie składania dokumentów w dziekanacie zmierzy się z panią Halinką!

Reklama

Jak sobie poradzi? Czy biurokracja pani Halinki przytłoczy Anię? Kto jej pomoże? Przekonamy się już we wtorek 30 listopada i w środę 1 grudnia w nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości"! Zapraszamy do oglądania!

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie! Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w tylko w Polsacie oraz Polsat Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL