Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Gangsterskie porachunki

Melka po raz kolejny znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. W czasie strzelaniny w klubie, dziewczyna zostanie ranna! A to jeszcze nie koniec czekających ją kłopotów...

Trzeba przyznać, że życie nie rozpieszcza Melki (Ewa Jakubowicz). Ta drobna dziewczyna niemal bez przerwy pakuje się w bardzo poważne kłopoty.

Reklama

Gdy na horyzoncie pojawił się Paweł (Michał Malinowski), który nie tylko ocalił jej życie, ale też zakochał się w niej na zabój, wydawało się, że Długosz się uspokoi, zajmie się uzupełnianiem edukacji i korzystaniem z uroków studenckiego życia.

Jednak chyba na razie nie ma na to najmniejszych szans - trudne wydarzenia z niedalekiej przeszłości znowu sprawią, że Melka będzie musiała walczyć nie tylko o szczęście, ale także o życie.

Przypomnijmy: Długosz, szantażowana przez Darka (Bartosz Porczyk), w końcu zgodziła się na współpracę i... trafiła w sam środek gangsterskich rozgrywek. Po kilku próbach udało jej się przeniknąć do otoczenia groźnego przestępcy Roberta (Cezary Łukaszewicz). Po egzaminie, który zorganizował jej Hiszpan (Piotr "Vienio" Więcławski), prawa ręka szefa gangu, dziewczyna zaczęła pracę w klubie, który jest własnością Roberta. Szybko okazało się, że jednym z obowiązków zatrudnionych tam hostess jest... dosypywanie klientom narkotyków do drinków.

Długosz nie miała wyjścia i też zaczęła brać udział w tym procederze. Ale to nie jedyne problemy dziewczyny. Ponieważ Paweł nie mógł zrozumieć, dlaczego ukochana zrezygnowała ze szkolenia policyjnego, zaczął zadawać coraz więcej niewygodnych pytań.

Melka starała się go uspokoić, ale zaczęła gubić się w swoich kłamstwach. Nic nie będzie zapowiadało, że ten wieczór w klubie ma się czymś różnić od poprzednich.

Jednak nagle w drzwiach stanie postawny mężczyzna, wyciągnie kałasznikowa i zanim którykolwiek z ochroniarzy Roberta zrozumie, co się dzieje, otworzy ogień.

Jedyną osobą, która zareaguje błyskawicznie, będzie Melka. Dziewczyna rzuci się w stronę szefa i spróbuje zepchnąć go z linii strzału.

Niestety, jeden z pocisków zdoła ją dosięgnąć. Ranna dziewczyna padnie na podłogę. Gdy "przyboczni" szefa opanują sytuację, Robert natychmiast wezwie lekarza do mocno krwawiącej Długosz.

Wizyta pijanego medyka okaże się kolejnym dramatycznym przeżyciem dla rannej Melki. W końcu jednak prowizorycznie opatrzona dziewczyna dotrze do domu. Oczywiście spróbuje jakoś wytłumaczyć Pawłowi swój późny powrót, ale chłopak będzie przekonany, że narzeczona go zdradza.

Kilka dni później Nowogrodzki wybierze się do korporacji taksówkowej, w której rzekomo pracuje Melka. A tam dowie się, że nikt o niej nie słyszał.

Zdesperowany zacznie śledzić ukochaną. Pech będzie chciał, że akurat tego dnia dziewczyna spotka się w restauracji z Hiszpanem.

Wypełniając kolejne zadanie, będzie udawać, że coś ją łączy z gangsterem. Gdy Nowogrodzki to zobaczy, natychmiast wróci do domu, spakuje walizki i się wyprowadzi.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje