Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Edyta Herbuś znów jest zakochana!

Edyta Herbuś, czyli Sylwia Konecka z "Pierwszej miłości" i Marta Orłowska z "Klanu", jeszcze niedawno mówiła w wywiadach, że marzy, by spotkać kogoś, kto ją pokocha. - Wierzę, że ten właściwy partner pojawi się w odpowiednim momencie - wyznała tuż po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim. Dziś piękna aktorka i tancerka znów jest zakochana...

Edyta Herbuś długo leczyła rany po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim, z którym związana była przez sześć lat. W końcu doszła do wniosku, że świetnie się czuje w roli... singielki.

Reklama

- Mam teraz fajny czas z samą sobą - powiedziała w wywiadzie, a pytana, czy czeka na miłość, stwierdziła, że nie szuka jej na siłę, ale nie będzie się broniła przed uczuciami, jeśli w jej życiu pojawi się odpowiedni mężczyzna.

Kilka dni temu serialowa Sylwia z "Pierwszej miłości" zamieściła na swoim profilu w serwisie społecznościowym zdjęcie z kilkuletnią dziewczynką i opatrzyła je hasztagami "macoszka", "miłość", "rodzina razem". Szybko okazało się, że dziecko z fotografii to najstarsza córka Piotra Bukowieckiego - przystojnego filmowca, z którym Edyta Herbuś spotyka się od kilku miesięcy.

O tym, że nie jest sama, gwiazda "Klanu", wyznała niedawno w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium". Nie zdradziła jednak, kto zajął u jej boku miejsce Mariusza Trelińskiego.

Dziś wiadomo już, że spędza niemal każdą chwilę u boku Piotra Bukowieckiego - byłego partnera aktorki Karoliny Rosińskiej (mają dwoje dzieci - 10-letnią Vivian i 9-letniego Melchiora) oraz dziennikarki Doroty Gardias (mają 4-letnią córkę Hanię).

Edyta Herbuś nie miała dotąd szczęścia w miłości. Nie z wszystkimi mężczyznami, z którymi próbowała ułożyć sobie życie, udało się jej zachować po rozstaniu przyjacielskie relacje.

Z pierwszym ukochanym - mistrzem tańca towarzyskiego Tomaszem Barańskim - wciąż się przyjaźni, z drugim - tancerzem erotycznym Tomaszem Ozdobą, który opisał ich burzliwy romans w swojej książce - zerwała znajomość, a z Mariuszem Trelińskim od miesięcy nie miała żadnego kontaktu. Czy u boku Piotra Bukowieckiego znajdzie wreszcie to, o czym od dawna marzy  - miłość, szczęście i... rodzinę?


Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje