Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10625
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Drugi ślub Kingi i Artura

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dla Kingi i Artura dzień, na który oboje czekają z utęsknieniem - ich drugi ślub! Tym razem zapowiada się skromna, elegancka, tylko w najbliższym gronie uroczystość. Czy uda im się w końcu powiedzieć sakramentalne "tak" i będą żyli długo i szczęśliwie?


Reklama

Pierwszy ślub Kingi i Artura, choć zaplanowany starannie i z wielką pompą nie doszedł do skutku, a wszystko przez intrygująca na potęgę, zazdrosną o Artura Zośkę.

Teraz, kiedy oboje mają pewność, że wszystkie przeszkody i niedomówienia zostały usunięte, wydaje się, że nic już nie może stanąć im na drodze do szczęścia i wspólnego życia.

Kinga szykując się na ten wyjątkowy dzień jest podekscytowana, ale i zdenerwowana. Wciąż martwi się, że znów ktoś zepsuje im ten cudowny dzień. Czy tym razem wszystko się uda? Czy Artur znów nie dostanie jakiejś tajemniczej przesyłki, która popsuje ich plany? Czy powiedzą w końcu sakramentalne "tak" i będą żyli długo i szczęśliwie?

Tym razem oboje zaplanowali skromną, elegancką, ale tylko w gronie najbliższych uroczystość.

Kiedy młoda para pojawia się przed kościołem wszyscy goście są oniemiali z zachwytu.

Kinga, wygląda zjawiskowo. Jest bezgranicznie szczęśliwa. Nie wie jeszcze, że Artur szykuje dla niej wielką niespodziankę. Już niebawem przekona się jak wspaniale jest być jego żoną.

Emisja odcinka ze ślubem Kingi i Artura już 4 września o godz. 18:00 w Telewizji Polsat!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje