Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10714
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Dramat Marysi. Jej córka umrze?

Wkrótce Marysia (Aneta Zając) przeżyje największy dramat, jaki może spotkać matkę. Jej córeczka trafi do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Jak do tego dojdzie?

W 2124. odcinku Krystian (Patryk Pniewski) postanowi odbyć szczerą rozmowę z ojcem na temat swoich brudnych interesów, jakie łączą go z Dragonem. W trakcie dyskusji zorientuje się, że w plecaku, który zapomniał zabrać od Melki (Ewa Jakubowicz), zostawił paczuszkę narkotyków. W międzyczasie jego ukochana będzie przygotowywała śniadanie.

Reklama

Nie zauważy, że Julka bawi się woreczkiem z tabletkami, który wyjęła z plecaka Domańskiego. Córeczka Marysi pomyśli, że to cukierki i połknie jednego. Wkrótce bardzo źle się poczuje. Zacznie skarżyć się mamie na silne bóle brzucha. Będzie mówiła o jakimś niedobrym cukierku, który niedawno zjadła.

Majka z przerażeniem odkryje, że to była tabletka ecstasy. Natychmiast wezwie pogotowie. Karetka zabierze ją i nieprzytomną Julkę na ostry dyżur. W szpitalu okaże się, że stan dziecka jest krytyczny. Już teraz możemy zdradzić, że w odcinkach, które zobaczymy dopiero we wrześniu wyjdzie na jaw, iż Julka zapadła w śpiączkę. Co więcej, może nigdy się z niej nie wybudzić...

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje