Reklama

"Pierwsza miłość": Czy Sylwia wykorzystuje i zdradza Marka?

Janek (Maciej Mikołajczyk) został dyrektorem programowym w telewizji i przygotowuje nową ramówkę. Denerwuje się na pierwsze spotkanie z zespołem, którym ma zarządzać. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) chce uczcić awans męża romantycznym pobytem w domku swojego ojca, do którego przypadkowo ma klucze. Coś ich jednak powstrzymuje!

"Pierwsza miłość": Co się wydarzy w najbliższych odcinkach?

W poprzednich odcinkach Marek (Maciej Tomaszewski) i jego młoda żona Sylwia "Sisi" Konecka (Edyta Herbuś) poprosili Kingę o pożyczkę na zakup domu w górach. Kinga miała opory, bo od początku nie ufa Sylwii - uważa, że Sisi wykorzystuje jej ojca. Ojciec i Sylwia zapewnili Kingę, że też będą mogli korzystać z tego domu. Niedawno Kinga i Janek chcieli odpocząć z dala od miasta. Jednak że nie mogli pojechać do domku w górach! Dlaczego? Marek i Sylwia nie powiedzieli Kindze, że zamierzają wynajmować ten dom i właśnie w tym terminie mają już rezerwację.

Tymczasem okazuje się, że Marek zgubił swoje klucze w fitnessie. Kinga chce mu je oddać, ale nie może się do niego dodzwonić. Dalego postanawia wykorzystać klucze ojca! Robi Jankowi niespodziankę i zabiera męża na spontaniczną randkę do domku Marka. Co ich czeka na miejscu? Zjawili się tam nie w porę? Czy Marek i Sylwia też zaplanowali spontaniczny wyjazd w góry? Przekonamy się już w czwartek 2 grudnia w nadchodzącym odcinku "Pierwszej miłości"!

Reklama

Kinga uważa, że Sylwia zdradza Marka. Rozmawia z ojcem na temat jej podejrzeń. Czy Marek jej uwierzy? Staje w obronie ukochanej? A co na to Sylwia? Przekonamy się z kolei w piątek 3 grudnia w następnym odcinku serialu! Zapraszamy do oglądania!

"Pierwsza miłość": Gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w tylko w Polsacie oraz Polsat Go!


 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL