Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10491
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Czy Piotr, to naprawdę Igor?

Wszyscy w napięciu czekają na wyniki ekshumacji Igora. Co stanie się po otworzeniu wieka trumny?


Reklama

Okazuje się, że trumna z ciałem Igora nie jest pusta. Co więcej, w środku znajduje się obrączka ślubna Kaczmarczyka. Gdy Sabina zaczyna już utwierdzać się w przekonaniu, że jej podejrzenia były bezpodstawne, odbiera tajemniczy telefon.

Wekslerówna spotyka się z Piotrem. Pyta go wprost, czy to on udaje, że jest Igorem. Mężczyzna wszystkiemu zaprzecza i informuje Sabinę o propozycji, którą ostatnio złożył mu jej ojciec. Rzuca też cień podejrzeń na Natana i Radka. Sugeruje dziewczynie, że może ufać tylko jemu...

Grażyna przekonuje się, że stan psychiczny Sabiny się pogarsza. Każe jej zgłosić się na konsultację do psychiatry. Lekarz zaleca Sabinie pozostanie w szpitalu. Niestety, dziewczyna podsłuchuje rozmowę lekarza i jej rodziców, z której jednoznacznie wynika, że jego diagnoza i zalecenia zostały ustalone wcześniej. Sabina ucieka ze szpitala, by znaleźć schronienie w mieszkaniu Piotra.

Piotr stara się dodać otuchy Sabinie i utwierdzić ją w poczuciu, że może na nim polegać. Kolejny raz dolewa jej narkotyk do kawy. Mając Sabinę w garści, umawia się na spotkanie z Wekslerem. Kiedy Karol przyjeżdża do opuszczonej hali, zastaje półprzytomną córkę.

Wach daje Wekslerowi do podpisania weksel na 300 milionów złotych. Grozi, że jeśli tego nie zrobi, nie będzie miał skrupułów, żeby go zabić. Kiedy Weksler stawia opór, przechodzi do konkretów!


Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje