Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Czy Daga i Sabina przeżyją tragiczny wypadek?

Sabina (Urszula Dębska) spróbuje odreagować stres Po incydencie z Igorem (Rafał Mohr). Potem poprosi Dagę (Anna Szymańczyk), by odwiozła ją do domu. Niestety, ich nocna przejażdżka zakończy się tragicznie...


Reklama


Do niespodziewanego wypadku dojdzie w odcinku 2097. Zdenerwowana Daga postanowi jak najszybciej zawieźć Sabinę do domu. Zamiast skupić się na prowadzeniu samochodu, będzie próbowała dowiedzieć się od przyjaciółki, co zdarzyło się w ciągu ostatnich kilku godzin i dlaczego się upiła. Szybko zorientuje się, że Weksler prawie popełniła życiowy błąd, jakim niewątpliwie byłoby zastrzelenie Igora. Zapyta też o Natana (Krzysztof Kwiatkowski)...

W najmniej oczekiwanym momencie dojdzie do tragicznego w skutkach wypadku. Auto prowadzone przez Dagę uderzy z dużą prędkością w zaparkowany na poboczu pojemnik z odpadami. Czyżby kobieta go nie zauważyła?

Jedna z nich umrze?

Potężny huk zaalarmuje przechodniów. Pierwszym, który pojawi się na miejscu kraksy, będzie... Igor. Mąż Sabiny zauważy, że jedna z ofiar wypadku być może już nie żyje, ale zamiast skupić się na akcji ratunkowej, zamieni je tylko miejscami. Dzięki temu policja będzie miała dowód, że pijana Sabina siedziała za kółkiem swojego samochodu i to z jej winy doszło do tragedii. 

Kaczmarczyka jedynie zaniepokoi kamera przemysłowa nad sklepem przy pubie, która zarejestrowała, co działo się przed wypadkiem. Postanowi zdobyć to nagranie.

Kto je ukradł?

Następnego dnia rano Karol (Karol Strasburger) dowie się, że jego córka ma poważne problemy. Również z wymiarem sprawiedliwości. W końcu przez cały wieczór piła alkohol, a potem doprowadziła do tragicznej w skutkach stłuczki. Przy okazji ustali, że Natan powoli wraca do zdrowia.

Następnie uda się na miejsce wypadku, by dokonać oględzin na własną rękę. Zauważy kamerę przemysłową, która dzień wcześniej wpadła też w oko Igorowi. Uzna, że nagranie może przybliżyć go do poznania prawdy! 

Tajemnicze zniknięcie

W 2102. odc. Weksler włamie się do pokoju hotelowego zięcia. Będzie przekonany, że mężczyzna schował w nim nagranie z kamery. Co więcej, podejrzewa, że wypadek nie wyglądał tak, jak to zapisano w policyjnym raporcie. Następnie Karol zdecyduje się poprosić o wydanie ekspertyzy powypadkowej samochodu Sabiny. Jeszcze tego samego dnia usłyszy, że dokument spłonął w niewyjaśnionych okolicznościach!

Burzliwa rozmowa

Po wypadku właścicielki w coraz ciemniejszych barwach rysuje się też przyszłość salonu. Pod jej nieobecność Grażyna (Grażyna Wolszczak) dojdzie do wniosku, że bez projektanta, środków oraz pomysłów do dalszego działania nie ma sensu, by salon funkcjonował. W odc. 2104. wystawi go na sprzedaż. Tymczasem Weksler wreszcie odwiedzi Natana. Ujawni narzeczonemu córki, że podejrzewa, iż Igor próbuje wrobić Sabinę w przestępstwo, którego nie popełniła. Wójcik natychmiast zadzwoni do Kaczmarczyka, żądając od niego wyjaśnień. Spróbuje też wydusić z rywala, co jest na nagraniu z kamery przemysłowej. Następnie poprosi o pomoc "Miksera", a w odc. 2106. sam uda się na miejsce wypadku. Nie zauważy, że ktoś przez cały czas obserwuje każdy jego krok...

msob

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje