Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11043
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Czy Aneta Zając da jeszcze jedną szansę ojcu swych synów?

Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z „Pierwszej miłości”, nie ma najmniejszego zamiaru ponownie wpuścić do swego życia Mikołaja Krawczyka, czyli mecenasa Jakubczyka z „Barw szczęścia”, który właśnie rozstał się z Agnieszką Włodarczyk. Aktorce zależy jednak, by jej synowie bliźniacy mieli dobry kontakt z tatą...

Podobno o to, by Aneta Zając dała jeszcze jedną szansę Mikołajowi Krawczykowi, bardzo zabiega... mama aktora. Nie jest tajemnicą, że Maria Krawczyk nigdy nie pokochała kobiety, z którą związał się jej syn po rozstaniu z Anetą - tolerowała Agnieszkę, by nie robić przykrości Mikołajowi, ale nie była z nią tak blisko jak z Anetą. Matkę swych wnuków natomiast wprost uwielbia i wciąż kocha jak własną córkę!

Reklama

Jak informuje jeden z tygodników, mama Mikołaja bardzo szanuje Anetę Zając m.in. za to, że świetnie sobie radzi z Robertem i Michałem i że pozwala, by chłopcy regularnie widywali się z dziadkami.

Relacje Anety z rodzicami Mikołaja są naprawdę serdeczne. Nic dziwnego, że państwo Krawczykowie marzą, by ich syn wrócił na łono porzuconej cztery lata temu rodziny.

Aneta Zając, choć nie utrudnia Mikołajowi Krawczykowi kontaktów z synami, a nawet zabiega, by spędzał z nimi jak najwięcej czasu, nie chce ponoć nawet słyszeć o tym, by ponownie przyjąć byłego ukochanego pod swój dach.

- Przepłakała przez niego wiele nocy, zwątpiła we własną atrakcyjność, poczuła się podwójnie zdradzona. Takich rzeczy się nie zapomina - powiedziała w rozmowie z "Na żywo" znajoma serialowej Marysi Radosz z "Pierwszej miłości".

Nie jest tajemnicą, że w życiu Anety Zając pojawił się niedawno mężczyzna, z którym być może zdecyduje się iść dalej przez życie.

Aktorka już dawno pogodziła się z tym, że Mikołaj Krawczyk zostawił ją z dwójką dzieci, ale to nie znaczy, iż teraz - kiedy zakończył swój związek z Agnieszką Włodarczyk - ma zamiar przyjąć go z powrotem z otwartymi ramionami!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając | Mikołaj Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje