Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10625
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Burzliwy wątek z Aleksandrą Kisio!

Znana z wyrazistych kobiecych ról Aleksandra Kisio dołączyła na stałe do obsady serialu "Pierwsza miłość". W roli Agaty czyli zadziornej córki Karola Wekslera (Karol Strasburger) zadebiutuje już w drugim tygodniu października.


Reklama

Do tej pory zarówno Sabina (Urszula Dębska), młodsza córka Wekslera, jak i jej matka Grażyna (Grażyna Wolszczak) Agatę znały głównie ze słyszenia. Weksler został ojcem zanim spotkał matkę Sabiny. Jednak teraz wątek jego starszej córki został mocno rozbudowany.

Przypomnijmy, że dziewczyna żyła dotąd w USA. I ta sporo odległość od Polski sprawiła, że nikomu nie wadziła. Jednak niepodziewanie jej sytuacja w Stanach się zmieniła i musiała wrócić - tak przynajmniej tłumaczy swój powrót do Wrocławia sama Agata.

Trudno jednak uwierzyć, że to nie jest jej kolejny wymysł i kaprys. Widok córki nie ucieszy również Wekslera. A ona sama zamiast serdecznego powitania, pierwsze spotkanie z nim rozpocznie od gróźb.

Będzie chciała wyłudzić od niego kolejne pieniądze na życie i kontynuację studiów za oceanem. Jednak Weksler wie swoje o córce. Nie jest podatny na jej gierki i stanowczo jej odmawia. Rozgoryczona i wściekła na ojca Agata jest przekonana, że jest gorzej traktowana przez ojca niż jej młodsza siostra. I ta złość musi znaleźć gdzieś ujście.

Agata kontaktuje się z Sabiną i opowiada o konflikcie z Wekslerem oraz swojej trudnej sytuacji finansowej. Młodsza siostra kupuje jej opowieść i chcąc pomóc Agacie, proponuje jej pracę w salonie mody. Agata dziękuje i obiecuje, że rozważy ofertę Sabiny.

W dowód wdzięczności proponuje by częściej się spotykały i nadrobiły stracony czas. Trudno jednak uwierzyć w szczerość jej intencji. Zwłaszcza, że nie da się nie zauważyć zainteresowania Agaty Natanem (Krzysztof Kwiatkowski), z którym Sabina się spotyka.

Co z tego wyniknie widzowie "Pierwszej miłości" będą mogli śledzić od 1753. odcinka. Serial emitowany jest w Polsacie od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.00.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje