Reklama

"Pierwsza miłość": Artur oświadczy się Dorocie?

Dorota (Magdalena Wróbel) zazdrości Marzenie (Marta Chodorowska) romantycznych zaręczyn z Franciszkiem (Tomasz Borkowski). Chciałaby, żeby Artur (Łukasz Płoszajski) był bardziej uczuciowy i spontaniczny. Artur z kolei nie może zrozumieć, o co jej chodzi. Mamy aż dwa przedpremierowe fragmenty ze zbliżającego się odcinka "Pierwszej miłości"! Nowy odcinek już 16 września!

"Pierwsza miłość": 16 września Artur oświadczy się Dorocie?

Dorota dostała telefon z administracji, że może wracać do swojego mieszkania. Jednak tak dobrze było jej u Artura, że nie zamierzała się wyprowadzać. Z drugiej strony Artur nawet nie spróbował jej zatrzymać. Jedynie zaproponował Dorocie, aby zatrzymała na stałe klucze do jego mieszkania.

Teraz Artur nie rozumie, dlaczego jego dziewczyna zaczęła się oschle zachowywać. Zasięga rady Karola (Karol Strasburger) oraz Kingi (Aleksandra Zieniewicz) w sprawie Doroty.

Czy Artur weźmie sobie do serca ich wskazówki? Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w czwartek 16 września w kolejnym odcinku "Pierwszej miłości"!

"Pierwsza miłość": Gdzie i kiedy oglądać?

Reklama

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje