Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10996
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aneta Zając znalazła miłość w Trójmieście...

Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", wreszcie jest naprawdę szczęśliwa! Aktorka niedawno poznała mężczyznę, który sprawił, że znów zaczęła patrzeć na świat przez różowe okulary. - Na dworze i w sercu wiosna! - napisała na Instagramie.

Po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, czyli Adamem Kunertem z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", Aneta Zając całe swoje życie podporządkowała wychowaniu synów i pracy. Mówiła w wywiadach, że dobrze się czuje w roli singielki i nie myśli o miłości.

Reklama

- Nie szukam miłości! Moje życie jest pełne, a dwaj moi mali mężczyźni dodają mi skrzydeł każdego dnia - powiedziała w rozmowie z magazynem "Party".

Dopiero kilka miesięcy temu aktorka wyznała, że jest już gotowa na nowy związek.

- W moim życiu jest miejsce na dobrą, piękną i zdrową relację. Jeśli zamkniemy to klamrą zwaną miłością i włożymy w męskie ciało, to tak, jestem gotowa - stwierdziła.

Wszystko wskazuje na to, że aktorka niedawno poznała kogoś, przy kim serce znów bije jej jak szalone...

Jak informuje dwutygodnik "Flesz", Aneta Zając spotyka się z mieszkającym w Trójmieście biznesmenem. To u jego boku świętowała 19 kwietnia swe 36. urodziny i z nim wkrótce zamierza wybrać się nad morze na krótki urlop.

Gwiazda "Pierwszej miłości" nie potwierdziła dotąd oficjalnie, że ma u swego boku nowego mężczyznę, ale nie kryje, że jest szczęśliwa i z optymizmem patrzy w przyszłość.  

- Tak, jestem zakochana w... życiu! - żartuje, pytana o uczucia.

Nie jest tajemnicą, że Aneta Zając wciąż spiera się z ojcem swoich synów-bliźniaków o to, jak wyglądać mają jego relacje z dziećmi.

- Wierzę, że dorośli ludzie są w stanie się dogadać w każdej sytuacji. Wystarczą chęci. Działanie krzywdzące matkę, uderza bezpośrednio również w dzieci. A ja zawsze, w każdej sytuacji, stanę w obronie moich synów - powiedziała tuż po tym, jak ujawniła na Instagramie, że jej były partner zalega z płaceniem alimentów.

Podobno kilka tygodni temu Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w końcu doszli do porozumienia i zakopali topór wojenny. Aktorka zamierza teraz po prostu cieszyć się życiem u boku nowego ukochanego.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje