Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11045
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aneta Zając znalazła miłość na... własnym blogu?

Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", bardzo długo leczyła rany po rozstaniu z ojcem swych synów i nie chciała wiązać się z żadnym mężczyzną. Dziś jest już gotowa na nową miłość i podobno spotkała kogoś, przy kim jej serce bije jak szalone!


Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając została blogerką i zaczęła opisywać w internecie swoje przygody... kulinarne, nie przypuszczała, że blog "Zając kica w kuchni" całkowicie odmieni jej życie i sprawi, że ponownie otworzy się na miłość. Okazało się, że zaproszony przez nią do ilustrowania jej wpisów zdjęciami fotograf, stał się szybko nie tylko jej zaufanym współpracownikiem, ale też bardzo bliskim jej sercu mężczyzną. Jak informuje jeden z tygodników, to właśnie on ma szansę zająć u boku ślicznej aktorki miejsce, z którego 4 lata temu zrezygnował Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz Grabowski z "Przyjaciółek".

Reklama

- Spędzają ze sobą coraz więcej czasu, świetnie się rozumieją i dogadują. Aneta zaprosiła go do domu, zrobiła wyjątkową kolację. Zaiskrzyło! - zdradziła dobra znajoma aktorki w rozmowie z "Na żywo".

Aneta Zając od dawna już jest gotowa na nową miłość. Powiedziała niedawno, że w jej poukładanym życiu na pewno znalazłoby się miejsce na dobrą, piękną i zdrową relację z mężczyzną, który chciałby podarować jej czułość i mnóstwo uczucia.

Po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem Aneta cały swój czas poświęcała synom - 5-letnim bliźniakom Robertowi i Michałowi.

- To są i pozostaną najważniejsi w moim życiu mężczyźni - stwierdziła w wywiadzie, dodając, że nie oznacza to, iż nie marzy o prawdziwej, pełnej rodzinie.

Aneta Zając nie chce komentować prasowych doniesień na temat swojego nowego związku. Nie potwierdziła nawet dotąd oficjalnie, że jej serce znów mocniej bije dla mężczyzny...

- Jestem w bardzo dobrym momencie życia - twierdzi aktorka, a jej znajomi dodają, że jest po prostu zakochana i wierzy, że może znów być bardzo szczęśliwa!

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje