Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10887
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aneta Zając trenuje do "Tańca z gwiazdami"

Lubiana aktorka Aneta Zając od tygodni przygotowuje się do pierwszego odcinka programu "Dancing with the Stars". Artystka intensywnie trenuje ze swoim partnerem Stefano Terrazzino. Początek rywalizacji już 7 marca.Reklama

Anetę Zając media plotkarskie już okrzyknęły faworytką show. Sama zainteresowana nie przejmuje się przepowiedniami mediów i skupia się na pracy.

- Na razie trudno mi cokolwiek powiedzieć. Spędzam czas na salach treningowych, ćwiczę intensywnie - powiedziała aktorka.

Dodała też że wcześniej nie miała nic wspólnego z tańcem towarzyskim. - Wcześniej tańczyłam taniec nowoczesny. Nie znam cha-chy, rumby i walca. Okazuje się, że to nie jest takie proste - wyznała Zając.

Artystka nie ma ambicji, aby dojść jak najdalej. Wie, że decyzja należy do widzów.

- Moim celem jest nauczenie się różnych tańców. Zobaczymy jak to będzie. Na razie ćwiczę tylko jeden taniec i bardzo go pokochałam - zdradziła aktorka, którą na co dzień widzowie mogą oglądać w serialu "Pierwsza miłość".

Aneta Zając twierdzi, że z powodzeniem pogodzi pracę zawodową z występami w show. - Gram też w teatrze Komedia we Wrocławiu i w Teatrze Palladium w Warszawie. Wszystko uda się pogodzić. Trzeba się tylko dobrze zorganizować - mówi Zając.

Aktorka wyznała także, że stresuje się przed pierwszym odcinkiem. - Mam nadzieję, że stres zadziała na mnie mobilizująco. To jest gorsze niż premiera w teatrze. Nie czuję się w tańcu pewnie, więc trudno będzie mi ukryć pomyłkę.

Aneta Zając nie może doczekać się prób do pierwszego odcinka, ponieważ czeka ją także dobór kreacji, z którymi w "Tańcu z gwiazdami" można poszaleć...

"Dancing with the Stras. Taniec z gwiazdami", to program, który wzbudza największe emocje we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Przez 13 sezonów show emitowane było na antenie stacji TVN, a teraz, po dwóch latach przerwy, powraca na antenę innej stacji.

W programie, który rozpocznie się już 7 marca, weźmie udział 12 par. Oprócz Anety Zając, której partnerować będzie Stefano Terrazzino, wystąpią także: piosenkarz Rafał Brzozowski, któremu towarzyszyć będzie Izabela Janachowska, aktorka Viola Arlak z partnerem tanecznym Krzysztofem Hulbojem, aktor Jacek Rozenek w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno, modelka Natalia Siwiec, która nauczy się tańczyć dzięki Janowi Klimentowi, aktor Antoni Królikowski, który zatańczy z Kamilą Kajak, dziennikarka Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk, aktor Jacek Lenartowicz w parze z Pauliną Biernat, aktorka Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, piosenkarz Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar, aktorka Joanna Moro w parze z Rafałem Maserakiem oraz sportowiec Piotr Gruszka, którego nauczy tańczyć Nina Tyrka.

Pierwszy odcinek "Dancing with the Stars" już 7 marca na antenie telewizji Polsat.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje