Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk. Do tego spotkania wreszcie musiało dojść!

Choć Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości" i Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", od dwóch lat unikają się jak ognia, w miniony weekend spotkały się w Operze Leśnej w Sopocie, gdzie odbywał się TOPtrendy Festiwal 2014...


Reklama

Aneta ZającAgnieszka Włodarczyk były gwiazdami najpopularniejszych tej wiosny programów rozrywkowych Telewizji Polsat. Aneta wygrała 1. edycję  polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", Agnieszka zajęła drugie miejsce w show "Twoja twarz brzmi znajomo" (wcześniej brały udział w "Jak oni śpiewają")...

Nic dziwnego, że obie zostały zaproszone na TOPtrendy Festiwal transmitowany od początku swego istnienia na antenie Polsatu i obie z tego zaproszenia skorzystały. W piątek pojawiły się w Operze Leśnej w doskonałych humorach, ale gdy spostrzegły się nawzajem, uśmiechy zniknęły z ich twarzy.

Aktorki robiły wszystko, byle tylko nie wpaść na siebie przypadkiem i nie znaleźć się w niezręcznej sytuacji. Akredytowani na festiwalu fotoreporterzy nie odstępowali ich na krok z nadzieją na zrobienie historycznego zdjęcia, na którym znalazłyby się obok siebie, a marzeniem wszystkich było, by w kadrze zmieścił się z nimi także towarzyszący Agnieszce Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz z "Przyjaciółek". Obie gwiazdy, proszone o zdjęcie, bardzo chętnie pozowały... osobno.

Aneta i Agnieszka wyglądały tego wieczoru tak, jakby umówiły się wcześniej, w co mają się ubrać. Obie miały na sobie sukienki w pastelowych kolorach i obie nałożyły na nie czarne skórzane kurtki.

Przy okazji pobytu w Sopocie Aneta Zając zdementowała plotki, jakoby jesienią miała wziąć udział w 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", a Agnieszka Włodarczyk... zaśpiewała podczas finałowego koncertu festiwalu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Aneta Zając | Mikołaj Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje