Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11045
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aneta Zając chudnie w oczach

Aneta Zając, czyli Marysia Radosz i Dominika Porcz z "Pierwszej miłości", jeszcze niedawno skarżyła się, że nie jest w stanie schudnąć, a walka z nadprogramowymi kilogramami to dla niej po prostu męka. Aktorka znalazła jednak sposób na pozbycie się nadwagi i dziś nie wstydzi się już swej figury, a wręcz uwielbia się nią chwalić. "Jak pani to zrobiła?" - dopytują fanki.

Aneta Zając należała kiedyś do grona gwiazd, które są na permanentnej diecie, ale nie mogą schudnąć. Dopiero półtora roku temu gwieździe "Pierwszej miłości" udało się znaleźć sposób na zrzucenie paru kilogramów... Postanowiła zasięgnąć opinii specjalistów i radykalnie zmienić nie tylko nawyki żywieniowe, ale całe swoje życie. Na efekty nie musiała czekać długo. W ciągu zaledwie paru miesięcy schudła 10 kilogramów! Ale dla niej to wciąż było za mało...

Reklama

Kilka dni temu Aneta Zając pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z planu "Pierwszej miłości". Fanki od razu zauważyły, że aktorka znów schudła i teraz - po spektakularnej metamorfozie - wygląda jak... dziewczynka.

"Jak pani doszła do tak wspaniałej figury?" - wprost zapytała ją jedna z wielbicielek.

"Po prostu dziewczyna wzięła się za siebie i teraz się pilnuje. Odpowiednia dieta, mniejsze posiłki, na pewno treningi, treningi, treningi" - stwierdziła inna.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje