Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10286
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość: Amelia i Krystian znów złamią prawo!

Amelia (Ewa Jakubowicz) przeżyje piekło w ośrodku wychowawczym. Będzie torturowana i poniżana. Po rozmowie z Krystianem (Patryk Pniewski) postanowi uciec!

O tym, że "Melka" nie radzi sobie w ośrodku i ma myśli samobójcze, Krystian dowie się już w odc. 2057, w którym jego ukochana zostanie pobita kolejny raz przez agresywne koleżanki. W 2058. chłopak spakuje najpotrzebniejsze drobiazgi, ubrania i karty kredytowe ojca (Wojciech Błach). Na miejscu przekupi strażnika ośrodka. W nocy wrzuci przez okno do budynku świece dymne. Podczas ewakuacji budynku "Melka" zniknie.

Reklama

Co powinniśmy zrobić?


Uciekinierzy złapią stopa. Dzięki niemu dojadą niezauważeni do Zgorzelca. W międzyczasie Marysia (Aneta Zając) spotka się z Michałem, ojcem chłopaka, by wspólnie ustalić, czy powinni pomóc zakochanym, czy raczej wydać ich policji. Domański przyzna, że nie chce, by jego syn dalej spotykał się z dziewczyną, która ciągnie za sobą nieciekawą przeszłość. Poza tym uzna ucieczkę za kolejny wybryk Krystiana, którym nie warto się przejmować.

Koniec marzeń!


Następnego dnia jeden z dzienników opublikuje zdjęcie "Melki" z adnotacją, że jest poszukiwana. Młodzi dojdą do wniosku, że wcześniej czy później zostaną złapani. Ich jedyną szansą jest wyjazd za granicę! Wybierają Irlandię. Niestety, ich przygoda kończy się szybciej, niż się zaczęła. Zostają zatrzymani. Natomiast w odc. 2060 Michał analizuje transakcje płatnicze z ostatnich kilku dni. Wściekły dochodzi do wniosku, że syn z ukochaną świetnie bawią się na jego koszt w Zgorzelcu. Jest przekonany, że gdy tylko skończą im się fundusze, skruszeni pewnie wrócą do domu.

Jeszcze tego samego dnia ojciec Krystiana dostanie telefon od syna, że "Melka" trafiła do aresztu, a on nie wie, co ma zrobić, by jej pomóc. Prosi ojca, by skorzystał ze swoich znajomości. W odc. 2062. Amelia zostanie przewieziona do ośrodka wychowawczego, z którego uciekła...

Domański, który jest architektem i - jak zawsze podkreśla - samotnie wychował Krystiana, ostatecznie ulegnie błaganiom syna. Zajmie się sprawą "Melki". Zaproponuje sędziemu, by pozwolił oddać dziewczynę pod opiekę Marysi, która zajmie się nią lepiej niż wychowawcy i koleżanki z ośrodka. Potem ją odwiedza, by lepiej poznać i przedstawić swoje warunki.

Podczas rozmowy w cztery oczy zażąda, by Amelia zostawiła Krystiana w spokoju. Gdy mu to obieca, skończą się jej problemy... "Melka" przeprowadza się do Marysi, która podziękuje Michałowi za wstawiennictwo.

Od 2068 odc. zaczną się ciężkie dni dla Krystiana, który nie będzie potrafi zrozumieć, dlaczego ukochana go ignoruje.

msob

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje