Reklama

"Pierwsza miłość": Agnieszka Włodarczyk pokazała syna

Aktorka Agnieszka Włodarczyk i triathlonista Robert Karaś niedawno zostali rodzicami. Gwiazda znana m.in. z "Plebanii" czy "13 posterunku", urodziła synka. Na swoim Instagramie często zamieszcza posty z nowym członkiem rodziny. Niedawno opublikowała zdjecie, które rozczuliło fanów.

Agnieszka Włodarczyk urodziła

Agnieszka Włodarczyk niecałe dwa tygodnie temu zadebiutowała w najważniejszej roli - mamy! 40-letnia aktorka znana z takich tytułów jak: "Sara", "13 posterunek", "Pierwsza miłość" i wiele innych 7 lipca urodziła syna, który otrzymał imię: Milan. Ojcem dziecka jest partner gwiazdy - sportowiec Robert Karaś. Radosną nowinę szczęśliwa mama przekazała za pośrednictwem Instagrama, publikując pierwsze zdjęcia malucha.

Agnieszka Włodarczyk należy do grona "znanych i lubianych", którzy dbają o kontakt z internautami. Chociaż informacja o ciąży pojawiła się w sieci stosunkowo późno, to od tamtego czasu ukochana Karasia często dzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami i refleksjami dotyczącymi ciąży, nierzadko zwracając się do nich z prośbą o poradę. Teraz, kiedy Milan jest już na świecie, szczęśliwa mama równie chętnie publikuje urocze, rodzinne kadry. Tym razem "uchwyciła" moment drzemki jej partnera oraz synka, dodając krótki, ale wiele mówiący opis. "Kiedy wszystko co kochasz mieści się w jednym łóżku. I nie, nie wyobrażam sobie, żeby Miluś spał w innym pokoju" - przyznała pod fotografiami.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Pokazała dziecko i zdradziła 

Agnieszka Włodarczyk z parterem i synem na Instagramie

Mały Milan między rodzicami to widok, który roztopi nawet najtwardsze serca! Nie dziwi więc ruch ze strony użytkowników sieci, którzy szybko podbili licznik wirtualnych "serduszek", a także zapełnili sekcję komentarzy.

"Pięknie razem wyglądacie", "Ujmujący widok", "Sama słodycz", "Tak wygląda szczęście", "Piękna rodzinka" - można przeczytać pod nowym postem aktorki. Agnieszka Włodarczyk niedawno dołączyła do grona szczęśliwych mam, które powitały na świecie swoje pociechy, zajmując miejsce tuż obok: Anny Starmach, Idy Nowakowskiej, Klaudii Halejcio oraz Aleksandry Szwed. Wszystkim paniom raz jeszcze gratulujemy!

Agnieszka Włodarczyk oburzona komentarzami pod jej zdjęciem 

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje