Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10304
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Owoce zamiast słodyczy

Aktualnie Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość", ostro pracuje nad własną sylwetką. Sprawdź, w jaki sposób.

- Nie jestem do końca zadowolona z mojej figury, dlatego cały czas pracuję nad nią - wyznaje Aneta Zając.

Reklama

- Staram się spędzać wolny czas aktywnie, a nie siedząc przed telewizorem i objadając się. Od dwóch miesięcy minimum trzy razy w tygodniu odwiedzam klub fitness, aby poćwiczyć w siłowni. Jestem świadoma, że duże znaczenie dla sylwetki ma także odpowiednia dieta. To kolejny etap, za który zamierzam się zabrać, aby zrzucić zbędne kilogramy.

- Mój zawód ma jednak to do siebie, że często brakuje czasu na posiłek. Wiele rzeczy robi się w biegu. Co więcej - ja nie lubię pracować z pełnym żołądkiem. Zdarza się, że od rana do godziny siedemnastej nic nie jem. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to zdrowe i dobre dla mojego organizmu.

- Dlatego powoli zmieniam moje nawyki żywieniowe i zaczynam jeść zdrowo i regularnie. Niewątpliwie dobrze byłoby, gdyby udało mi się wyrzucić ze swojej diety słodycze. Na szczęście uwielbiam także owoce, których mamy obecnie pod dostatkiem, więc może uda mi się nimi zastąpić słodkości.

Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje