Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10465
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska chce mieć drugie dziecko!

Katarzyna Zielińska, czyli mecenas Laura Curyło z "O mnie się nie martw", zawsze marzyła, by mieć co najmniej dwoje dzieci. Mama 7-miesięcznego Henia nie kryje, że nie chciałaby, aby jej synek zbyt długo był jedynakiem!


Reklama


Katarzyna Zielińska mówi o sobie, że jest prawdziwą szczęściarą, bo wszystkie jej marzenia się spełniają. Już jako mała dziewczynka wiedziała, przyglądając się życiu swoich rodziców, że rodzina to największy skarb. Dziś, sama będąc mamą, twierdzi, że nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka...

Odkąd na świecie pojawił się Henio, życie aktorki - jak napisała na Facebooku - nabrało cudownych barw. Katarzyna Zielińska przyznaje, że w jej planach na najbliższą przyszłość jest ponowne macierzyństwo. Jeden z tygodników twierdzi wręcz, że aktorka znów zostanie mamą w ciągu najbliższego roku, bo jest już gotowa na drugie dziecko!

Serialowa Marta Walawska z "Barw szczęścia" potrafi świetnie pogodzić bycie mamą z pracą. Po urodzeniu synka szybko wróciła na plan i na scenę. Kiedy musi pracować, Heniem opiekuje się mąż aktorki, jej mama lub niania.

- To żaden wstyd! Zachęcam inne mamy, żeby nie miały wyrzutów sumienia, gdy raz na jakiś czas zostawią dziecko z nianią. To nie jest przestępstwo - mówi.

Katarzyna Zielińska jest pewna, że jej synek nie będzie jedynakiem. Sama ma młodszą siostrę, którą uważa za swoją najlepszą przyjaciółkę i bez której nie wyobraża sobie życia. Aktorka powiedziała kiedyś, że posiadanie rodzeństwa to prawdziwy skarb, więc jej mąż nie będzie musiał zbyt długo przekonywać jej, aby ich rodzina znów się powiększyła.

- Kasia ma wspaniałe relacje z siostrą i marzy, żeby Henio też miał tak wielkie wsparcie w młodszym bracie lub siostrzyczce. A czas na drugie dziecko jest idealny - pisze tygodnik "Świat & Ludzie", sugerując, że aktorka bardzo szybko planuje ponowne macierzyństwo.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje