Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10623
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy romans

Od pierwszego odcinka serialu "Pierwsza miłość" wydawało się, że mimo wszystkich przeciwności losu, Paweł zawsze będzie z Marysią. Jednak ostatni rok był wyjątkowo trudny dla pary bohaterów.

Marysia zdradziła Pawła, który został oskarżony o zabicie jej kochanka i trafił do więzienia. To ona wydała go policji. Paweł został oczyszczony z zarzutów, ale nie mógł jej wybaczyć. Wspólnie podjęli decyzję o rozwodzie. Spotkali się na sali sądowej, a teraz każde z nich musi rozpocząć życie od nowa.

Reklama

Paweł zostaje zatrudniony przez Teresę na stanowisku menedżera baru "Barbarian", a na wystawie w nowej galerii Anety Wróbel - Pałkowskiej przez przypadek poznaje Annę, instruktorkę fitness i koleżankę Kingi z pracy.

Natychmiast między nimi zaczyna iskrzyć. Po tym niespodziewanym spotkaniu Paweł nie może o niej zapomnieć. Postanawia odwiedzić dziewczynę w pracy, jednak Anka bardziej zajęta jest walką z Kingą o względy Łukasza.

Paweł nie daje jednak za wygraną. Postanawia zapisać się na zajęcia prowadzone przez Ankę i bliżej ją poznać. Na siłowni za wszelką cenę chce jej zaimponować, ale Bilewska wygląda na niezainteresowaną.

Mężczyzna ponownie spotyka instruktorkę fitness na ślubie swojego przyjaciela Artura, gdzie mogą swobodnie porozmawiać. Widać, że mają się ku sobie, co nie uchodzi uwadze Marysi i Kingi.

Po ślubie Paweł postanawia nadal uczęszczać na zajęcia. Próbuje również dowiedzieć się czegoś więcej o Ance od Kingi, która ostrzega go, że nie jest to odpowiednia dziewczyna dla niego.

Chłopak nie daje za wygraną i mimo, że Anka daje mu tylko cień szansy, postanawia zaprosić ją na randkę. Czy Paweł sprosta wysokim wymaganiom Bilawskiej? Czy naprawdę potrafi zapomnieć o Marysi?

Nowy romans w serialu "Pierwsza miłość" na antenie telewizji Polsat już od 10 października.


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje