Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy Paweł w „Pierwszej miłości”

Do obsady serialu dołącza Michał Malinowski, który zagra... Pawła. Ale nie Pawła, dawną miłość Marysi, tylko Pawła Nowogrodzkiego, który odegra istotną rolę w życiu Melki (Ewa Jakubowicz).

Kim jest tajemniczy Paweł? Jak na przeciętnego dwudziestoparolatka wiele przeżył. Jako niemowlę został zostawiony w "Oknie Życia" i nigdy nie dowiedział się, kim byli jego rodzice.

Reklama

Wychował się w domu dziecka. Marzył, by mieć kogoś, na kogo mógłby zawsze liczyć, kogoś, kto bezinteresownie służyłby radą i wsparciem.

Ponieważ jednak nikogo takiego nie spotkał, z czasem sam stał się taką osobą. Wrażliwy, inteligentny chłopak zaczął uciekać w świat książek i żyć życiem ich bohaterów - niezłomnych, dzielnych, postępujących zawsze według szlachetnych zasad.

Z czasem sam zaczął przejawiać talent literacki. Swoje marzenia o szczęściu przelewał na papier, pisanie stało się jego największą pasją i formą terapii.

Mimo niewątpliwej urody i zainteresowania, które wzbudza wśród kobiet, nie szuka przygód ani chwilowych uniesień.  Czeka na wielką, prawdziwą miłość. Dlatego, kiedy na jego drodze pojawia się Melka, nie cofnie się przed niczym, żeby jej nie stracić...


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje