Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10864
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nielegalne testy

Już od września w serialu "Pierwsza miłość" pojawi się nowy, tym razem kryminalno-sensacyjny wątek. Marysia i Brat Tomasz odkryją straszną prawdę o działalności Pharma Bestu.

Otrzymanie przez Bartka (Rafał Kwietniewski) posady w Pharma Best było jak wygrana na loterii. Ze zwykłego lekarza w Szpitalu Kolejowym stał się młodym biznesmenem z pieniędzmi i przywilejami. W firmie poznał Lucynę (Sylwia Gliwa) i zakochał się. Poczuł, że jego życie wreszcie weszło na właściwy tor. Jednak i tym razem się pomylił...

Reklama

Bartek zauważa, że jego ukochana ma swoje sekrety i zaczyna podejrzewać, że działania Pharma Bestu związane z nowym lekiem mogą mieć nielegalny charakter. Próbuje wyciągnąć jakieś informacje od Lucyny, która zapewnia go jednak, że wszystko jest w porządku.

Równolegle w jadłodajni dla ubogich, w której pracuje Brat Tomasz (Robert Gonera) z Marysią (Aneta Zając), pojawia się bezdomny Edek. Opowiada im o testach medycznych przeprowadzanych na bezdomnych, którym zgodził się poddać. Sprawa wydaje się bardzo podejrzana.

Pewnego dnia Edek traci przytomność na stołówce. Marysia jedzie z nim do szpitala. Okazuje się, że objawy przypominają powikłania grypowe, choć mężczyzna wcale nie chorował.

Marysia domyśla się, że stan Edka ma związek z testami medycznymi, prowadzonymi na bezdomnych. Udaje jej się wydobyć nazwę kliniki, w której odbywają się badania, ale na miejscu nikt nie chce jej udzielić żadnych informacji.

Niedługo kolejny bezdomny zaczyna chorować. Marysia i Tomasz kradną z kliniki segregator z danymi. Dziewczyna poznaje nazwę firmy, która zleciła testy. To Pharma Best.

Tymczasem Bartek prowadzi własne śledztwo. Orientuje się, że badania zostały przeprowadzone na zlecenie zagranicznego partnera.

Pewnego dnia mężczyzna spotyka pod firmą Marysię, która informuje go o swoim odkryciu. Miedzianowski czuje się zawiedziony i wykorzystany. Postanawia zerwać z Lucyną i odejść z firmy. Niedługo zdecyduje się na kolejną wielką zmianę w swoim życiu i przeprowadzi się na stałe do Wadlewa.

Wątek nielegalnych testów medycznych w serialu "Pierwsza miłość" już od 13 września na antenie telewizji Polsat.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje