Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10170
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie może mieć dzieci

"Pierwsza miłość": Dramat młodego małżeństwa. Bartek cierpi na bezpłodność!


Reklama

Emilka (Anna Ilczuk), zaczynając nowe życie u boku Bartka Miedzianowskiego, (Rafał Kwietniewski) liczyła na szybkie powiększenie rodziny.Co prawda oboje mają już pod opieką Mirka (Maurycy Torbicz), syna tragicznie zmarłego Patryka (Łukasz Dziemidok), jednak Emilka pragnie dać mężowi potomka.

Kiedy ich usilne starania o dziecko nie przynoszą rezultatu, młode małżeństwo decyduje się zrobić test na płodność. Niestety, wyniki jednoznacznie wskażą, że Bartek nie może mieć dzieci. Młodemu lekarzowi ciężko będzie pogodzić się z tą myślą. Zacznie przeżywać, że zawiódł Emilkę w najważniejszej dla niej sprawie. Sytuacji nie poprawi Śmiałek (Paweł Okoński), który zdąży rozpowiedzieć wszystkim w Wadlewie, że jego córka jest przy nadziei.

Tymczasem żona będzie martwić się o kondycję psychiczną Bartka. Postanowi wybrać się do Wrocławia i poradzić się Marka (Maciej Tomaszewski) w tej delikatnej sprawie. Po powrocie do Wadlewa przedstawi mężowi możliwości, z jakich mogą skorzystać.

Jednak czy nowożeńcy zdecydują się na kolejną adopcję, czy spróbują działać metodą in vitro? Przed nimi trudne decyzje. Czas pokaże, czy wyjdą z tej próby obronną ręką.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje