Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nastolatki wpadną w sidła sponsoringu

Patrycja (Martyna Kubicz), zaledwie 16-letnia, młodsza siostra Radka (Mateusz Banasiuk) wpadnie w nie lada kłopoty. Mirka (Zofia Domalik) wciągnie ją w sponsoring.


Reklama

Wszystko zacznie się od tego, że Patrycja pozazdrości Mirce nowych ciuchów i gadżetów. Tyle, że koleżanka nie kupuje ich za kieszonkowe, które dostaje od rodziców.

Szybko wtajemniczy Patrycję w swój sekret. Tak naprawdę naciąga bowiem bogatych facetów w galeriach handlowych. Za drogie ciuchy i biżuterię, odwdzięcza się towarzystwem.

Kiedy dziewczyny udają się razem do galerii handlowej, Mirka da Patrycji pokazową lekcję. Początkowo siostra Radka nie zechce być galerianką.

Kiedy jednak skończy jej się kieszonkowe, zmieni zdanie. I zaczną się prawdziwe kłopoty nie tylko dla dziewczyny, ale i dla Radka. W dodatku Patrycja nie powie Radkowi o wywiadówce w szkole i złych stopniach.

Brat będzie wściekły, że zaniedbuje szkołę. Jakby tego było mało niespodziewanie odwiedzi ich mama. W jej obecności Radek będzie trzymał stronę siostry. Na osobności jednak da jej ostatnią szansę na poprawę.

Czy Patrycja, która ją obieca, dotrzyma słowa? Zdradzimy, że zabawa w galerianki skończy się dla jednej z nastolatek tragicznie.

Co się jeszcze wydarzy w tym wątku widzowie "Pierwszej miłości" będą mogli się dowiedzieć oglądając serial w maju. Polsat emituje go od poniedziałku do piątku o godz. 18.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Martyna Kubicz | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL