Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10297
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Młoda, piękna i... przebiegła

W serialu pojawi się nowa postać. Wiktoria Dąbek (w tej roli Halszka Lehman), wprowadzi spore zamieszanie w związek Eweliny i Bartka.

Młoda, piękna i przebiegła Wiktoria, młodsza siostra Malwiny Florek, po pięciu latach wraca do rodzinnego Wadlewa. Przechwala się swoimi przygodami i sukcesami, a jedyne czego pragnie to znaleźć dobrego kandydata na męża. Od razu zaczyna mącić w życiu uczuciowym mieszkańców udając niewiniątko. Pierwszy na celowniku znajdzie się Bartek...

Reklama

"Wiktoria Dąbek to postać niewątpliwie barwna i nieprzeciętna. Dziewczyna, która jedyną możliwość realizacji swoich wysokich ambicji widzi w zdobyciu bogatego lub przynajmniej wpływowego męża. W swoim postępowaniu kieruje się specyficznym światopoglądem a, by osiągnąć zamierzony cel nie przebiera w środkach. Dla mnie ta rola była dużym wyzwaniem, gdyż temperament i usposobienie Wiktorii jest zupełnie różny od mojego. Mam nadzieję, że widzowie dostrzegą w Wiktorii humor i polubią ją, mimo że jest ona czarnym charakterem w wątku miłości Eweliny i Bartka" - powiedziała Halszka Lehman.

Głównym atutem Wiktorii jest uroda. Dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę, co działa na mężczyzn i potrafi odsłonić wdzięki swojego ciała, żeby zwrócić na siebie uwagę. Jest osobą rozrywkową, nie wymaga wiele od siebie i życia. Z wykształcenia jest fryzjerką, a jej celem życiowym od zawsze było znalezienie odpowiedniego kandydata na męża, który zapewniłby jej dostatnie życie. Z zamiarem upolowania przystojnego i bogatego Włocha wyjechała szukać swojego szczęścia do słonecznej Italii.

Życie okazało się jednak dla niej mniej kolorowe niż sobie zaplanowała. We Włoszech nie udało jej się znaleźć wymarzonego męża i musiała zadowolić się posadą zwykłej kelnerki. Po przyjeździe w rodzinne strony stara się ukryć swoją życiową porażkę, zmyślając historie o pracy stewardesy. Za namową siostry zacznie podrywać Bartka i mieszać w jego związku

z Eweliną, udając wstydliwą i niedostępną.

Czy przebiegły plan Wiktorii powiedzie się i Bartek ulegnie jej wdziękom?

Nowa bohaterka w serialu "Pierwsza miłość" pojawi się na antenie telewizji Polsat już 21 grudnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje